Zednictví - Lubomír Chlumský

Hrdlořezy 87 , Hrdlořezy 29307
Mladá Boleslav , Středočeský kraj

Provádíme zednické, instalatérské, sádrokartonářské, izolatérské, obkladačské, malířské, menší bourací práce včetně úklidu a odvozu suti. Na vše máme živnostenské listy.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Milan Holub

Provádím různé druhy práce: drobné zednické práce, údržbu nemovitostí, údržbu zahrad a ostatní řemeslné práce. elektroinstalace,silnoproudé instalace,sádrokartony,suché stavby,žaluzie

SÁDROKARTONY Vysočina s.r.o.

Jsme certifikovaní specialisté na suchou výstavbu, provádíme dodávku a montáž sádrokartonů, minerálních podhledů, podlah atd. Vlastníme moderní technologii na stříkanou pěnovou izolaci, která vykazuje jedinečné izolační a technické výsledky.

Pavel Vrtal

Firma nabízí provádění strojních omítek. Zajišťujeme kompletní dodávku vnitřních a vnějších omítek.

Build group invest, s.r.o.

Komplet stavební a zednická činnost, stavby na klíč působíme v rámci celé České republiky

Rudolf Kinzl

Nabízíme zednické práce, tesařské práce, stěhování, výrobu nábytku na zakázku, realizaci střech.

SADROM s.r.o.

Přírodní, ekologické omítky a stěrky ze sádrovce. Sádrové omítky a stěrky mají prakticky neomezené použití při různých rekonstrukcích, finálních úpravách povrchů, při dokončovacích pracech ve všech typech interiérů. Široká nabídka a především výhody použití umožňují v maximální míře uspokojit i ty nejnáročnější požadavky a představy. Sádrové omítky a stěrky se mohou použít na všech pevných podkladech od sklepa až po půdu.

Roman Vojáček

Realizuji instalatérské a topenářské práce, rekonstrukce bytových jader.

Jan Dastych

Zabýváme se výstavbou plotů a oplocením, stavíme též opěrné zdi.

Petr Bauer

Provádíme veškeré úpravy a opravy RD od zednických prací po elektrikářské, instalatérské a malířské práce. Realizujeme sádrokartonové instalace v bytech a bytových jádrech a provádíme veškeré řemeslnické práce. Nabízíme nové fasády mnoha druhů a barev a provádíme opravy původních fasád. Kompletně zateplíme Váš dům. Provádíme zateplení stěn, stropů, podlah, střech a půd.

SAPO STAVBY s.r.o.

Firma se zabývá zednickými a demoličními prácemi.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.