Kancelářské potřeby

Mariánské náměstí 123 , Uherské Hradiště 68601
Uherské Hradiště , Zlínský kraj

Dodáváme zboží a služby pr provoz kanceláře, skladu i domácnosti. Tiskárny - servis náplně renovace Papírnictví-školní-výtvarné potřeby Copy centrum - tisk vazby laminace Nástěnky - tabule - rámy - rámečky Skartovačky - řezačky - kalkulačky Židle - dřevěný a kovový

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

bika - velkoobchod papírem, spol. s r.o.

Distribuce papírenského, kancelářského, drogistického a hygienického zboží. Vlastní autodoprava, rychlé doručení. Přímé náhradní plnění, jsme chráněná dílna. Zajistíme zakázkovou výrobu, copacking a další. Nakupte v e-shopu nebo volejte infolinku. Jsme tady pro Vás!

Afes s.r.o.

Nabízíme materiál pro tvorbu obrázků a mandal barevnými písky. Kreativní sady jsme začali nabízet v rámci veletrhů po celé republice, firma se rozrůstala a v současné době jsem rozšířili naši nabídku o potisk reklamních a dárkových předmětů UV tiskárnou. Fungujeme jako sociální podnik - zaměstnání u nás najdou především rodiče malých dětí v rámci flexibilních úvazků.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.