Charita sv. Alexandra

Holvekova 28/651 , Ostrava - Kunčičky 71800
Plzeň-sever , Plzeňský kraj

Chráněné dílny (CHD) sv. Alexandra. Díly textilní - výroba lůžkovin, pracovních oděvů, dětských textilních hraček. Dílny stolařské - skříně celodřevěné i prosklené, komody, truhly, botníky, stoly kancelářské, pracovní i dekorační, kuchyňské linky, postele, lavice venkovní i domovní, altány i zahradní náytek, ploty, hrazení, okenní rámy, střešní podhledy, vikýře, prahy, schodiště, reklamní stojany, dřevěné obaly a bednění. Soustružené předměty jako jsou svícny, držáky na nože, hodiny, šperkovnice, mísy a misky apod. Dílna keramická - keramické reklamní a dárkové předměty (stojánky na vizitky, zásobníky na cukrové sáčky, stojánky na tužky atd. Také podle návrhů objednatele a možností loga firmy.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Vltavotýnský nábytek, s.r.o.

Výroba jídelních setů na míru, návrhy a realizace náročných interiérů např. restaurace, pensiony, kulturní domy, kavárny, soukromé byty, bowling, multifunkční centra, kuchyně, obývací stěny, ložnice, moderní, klasický i rustikální styl.

Jan Černý

Truhlářské práce, výroba na zakázku, postele, vestavěné skříně, kuchyňské linky, stoly a židle, vchodové a interierové dveře, kancelářský nábytek, montáž a demontáž nábytku,pergoly,dřevěné ploty,designový nábytek . špaletová okna, veškeré truhlářské práce.

Radomír Noga

Jsme rodinná firma zabývající se prodejem nábytku.Na trhu s nábytkem jsme od roku 1995 a to nejen jako prodejci, ale v dřívějších letech i jako výrobci. Díky zkušenostem s výrobou nábytku a to jak atypického tak sériového jsme schopni rozpoznat dodavatele s kvalitním nábytkem v rozumné ceně.

PURTEX s.r.o.

Výroba a prodej matrací, postelí z masivu, čalouněných postelí Boxspring, roštů, anatomických polštářů, ložních souprav a PUR desek různých rozměrů.

MOZALES

Pod značkou Mozales nabízíme prodej, servis a půjčovnu zahradní a lesní techniky. Náš sortiment je opravdu pestrý, vyberete si řetězovou pilu, bazén, zahradní nábytek i vhodný pracovní oděv. Podporujeme především produkty značek Husqvarna, Oregon, VeGA, WEIBANG, V-GARDEN, ACTIVE. Prodáváme a servisujeme také infrasauny značky HealthLand.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.