AUTO ELSO s.r.o.

Cukrovarská 900/10 , Praha 9 - Čakovice 19600
Praha - hl. město , Praha a okolí

Pondělí 07:00 - 18:00
Úterý 07:00 - 18:00
Středa 07:00 - 18:00
Čtvrtek 07:00 - 18:00
Pátek 07:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 13:00
Neděle zavřeno

Prodej nových vozů Škoda: za hotové, na leasing, na spotřebitelský úvěr, protiúčet, velkoodběratelské slevy, pojištění při prodeji: Česká pojišťovna, Generali, Alianz, Kooperativa, přihlášení vozů do evidence vozidel ODSA, prodej předváděcích a ojetých vozů: nákup, zprostředkování a následný prodej, možnost na leasing. Prodej a montáž: Škoda + Volkswagen originálního autopříslušenství, zabezpečovacího zařízení (mechanické, elektronické), autorádií, centrálního zamykání, klimatizace, nezávislého topení, ochranných ližin agregátů, mobilních telefonů včetně příslušenství a Hands free sad. Prodej Škoda + Volkswagen originálních dílů: bezpečnostní kódování autoskel CEBIA a ECR, lepení bezpečnostní a zatemňovací fólie oken, půjčovna střešních nosičů, autoboxů, sněhových řetězů. Servis: 24 hodin Škoda a Volkswagen - assistance a odtah vozů do opravy, záruční a pozáruční servis vozů Škoda a Volkswagen, pozáruční servis vozů Seat, Audi, Opel, Ford, měření emisí benzín. a dieselových motorů, příprava vozů a zajištění STK, likvidace škod pojistných událostí, opravy karoserií na rovnacích rámech, autolakýrnické práce, autozasklívání a opravy čelních skel, opravy a výměny pneumatik, pneuservis, sezónní úschova, náhradní vůz po dobu opravy, ruční mytí vozů vč. interiéru, motoru a podvozku. Individuální tuning vozů Škoda: zvýšení výkonu motoru, úpravy: převodové skříně, podvozkových skupin, spoilery karoserie, design a lepení reklamních nápisů, prodej - reklamní předměty Škoda (oděvy, modely vozů a jiné). Prodej - jízdní kola SCOTT, GIANT a Škoda (horská a silniční, cyklooděvy, příslušenství). Komplexní služby pro Váš vůz.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

DECZMAN s.r.o.

Dovoz automobilů ze zahraničí, úvěry a leasing, STK + registrace na SPZ, Pojištění vozidel

B2M.cz s.r.o.

popis firmy popis firmy popis firmy popis firmy popis firmy popis firmy

Milan Nadrchal

Jsme autorizovaný záruční servis? vozidel AVIA , nosičů kontejnerů Charvát CTS Okřínek a motorů Cummins. Provádíme kompletní servis vozidel značky Avia a GO motorů Avia , Cummins , Iveco , Daf. Dále provádíme opravy a údržbu nákladních vozidel DAF, IVECO, MAN, MB a další. Vše do celkové hmotnosti 16 tun.

Přerost a Švorc - auto, s.r.o.

Prodej nových i ojetých vozů značky ŠKODA.Komplexní servisní nabídka, pneuservis, myčka, emise, příprava na STK a její realizace, likvidace pojiostných událostí, asistenční a odtahová služba non-stop 602 277 382.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.