Mareti CZ, s.r.o.

Sabinova 713 , Ostrava - Svinov 72100
Ostrava-město , Moravskoslezský kraj

Našim klientům pomáháme řešit složitou, ale v současném konkurenčním prostředí důležitou problematiku, jejíž podstatou je analýza situace, identifikace zákazníka a jím požadovaného produktu. Za pomoci optimálně "namíchaných" prostředků a forem marketingové komunikace informujeme a přesvědčujeme zákazníky ke koupi. Vytváříme a podporujeme image značek a produktů. Pro řešení i těch nejnáročnějších úkolů máme odborně zdatný a zkušený tým specialistů, který podle potřeby doplňujeme o externí spolupracovníky. NABÍZÍME SLUŽBY V OBORU MARKETINGOVÝ VÝZKUM, KOMPLEXNÍ ANALÝZA TRHU, VÝBĚR CÍLOVÝCH TRHŮ, PLÁNY MARKETINGOVÉ KOMUNIKACE. Analýza situace. Stanovení cílové skupiny. Stanovení komunikačních cílů. Komunikační mix reklama, PR, podpora prodeje. Rozpočet. Časový harmonogram. Kontrola plnění. REKLAMA Komplexní příprava a realizace kampaní, načasování, plánování, výběr a nákup médií s ohledem na kvalitu kontaktů, indexy NET REACH, GRP a CPT. Grafické a textové zpracování tiskových leyoutů. Předtisková příprava. Scénáře pro TV a audio spoty. Výběr, nákup ploch a grafické zpracování billboardů. PUBLIC RELATIONS. Tiskové zprávy. Komerční a nekomerční články. Tiskové konference. Organizace sportovních a společenských akcí. Sponzoring. SALES PROMOTIONS. Soutěže o ceny. Kupóny, karty. Sampling. P.O.S materiály. Výstavy. DIRECT MARKETING. Aktivní telemarketing. Mailing. E-mailing.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

nova-Art s.r.o.

JSME AGENTURA S DLOUHOU TRADICÍ A JAKO JEDINÁ ORGANIZUJEME VELKÉ EVENTY A ZASTUPUJEME EXKLUZIVNĚ UMĚLCE. SYNERGIE JE VÝHODOU PRO VÁS, NAŠE VÁŽENÉ ZÁKAZNÍKY Bavíme vás již déle než 10 let! Pro bližší informace nás neváhejte kdykoliv kontaktovat na čísle: Radoslava Froňková +420603467611 ( Hanka Zelenková - Produkce, Tel.: +420 737 140 383 ) či nám napsat na radka.fronkova@novaart.cz Nebo navštivte naše stránky www.novaart.cz/eventy Těšíme se na spolupráci !

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.