Ing. Richard Tichý

Hlavní 34 , Hrušky 69156
Břeclav , Jihomoravský kraj

Richard Tichý je jedním ze zakládajících vinařů sdružení BONUS EVENTUS, pocházející z Hrušek u Břeclavi, jako další z generace vinařů jejichž původ v Hruškách sahá do 18. století. Spolu s otcem vlastní a obdělává 4,5 ha vinic ve viniční trati Hastrmany a Podsedky, většina vinic je nově vysazených a je již v plodném stavu. Odrůdová skladba ve vinici zahrnuje odrůdu Veltlínské zelené, Ryzlink rýnský, Chardonnay, Aurelius, Sauvignon, Rulandské šedé, Pálava, Frankovka, Zweigeltrebe, Cabernet Moravia, Svatovavřinecké a Rulandské modré. Výroba vína zatím probíhá v tradičním vinném sklípku. Víno se lahvují od roku 2000 a výroba je zaměřena na produkci přívlastkových vín z výše uvedeného sortimentu odrůd. Naše vína získala řadu ocenění na většině významných celostátních, oblastních i místních výstavách vín.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Milan Michálek

Prodej ovocných stromků a keřů, okrasných dřevin a kamenů, růží, projektování, výsadba a údržba zeleně, prodej kompostu.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.