POTRAVINOMONT s.r.o.

Sušilova 1264/45 , Přerov - Přerov I - Město 75002
Přerov , Olomoucký kraj

Firma POTRAVINOMONT s.r.o. je firmou s bohatými zkušenostmi se zařizováním velkokapacitních kuchyní, chladících i výčepních zařízení, barů, kaváren, cukráren, řeznictví, lahůdkářství, prádelen apd. Smozřejmostí je záruka odborného servisu v nejvyšší kvalitě. Rozsah činností: * Poradenství - odhady nákladů, posouzení stávajícího stavu, výběr nejvýhodnější technologie dle představ investora a jeho podnikatelského záměru * Dodavatelská činnost - subdodávky technologických částí * Prodej - veškerý kusový prodej gastronomické technologie * Montážní a servisní práce - provádíme montáž svých technologií včetně zaškolení a revize, dále provádíme záruční servis a po domluvě i pozáruční servis s možností garančních prohlídek.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

GAVONA GASTRO s.r.o.

Nabízíme kompletní sortiment gastrozařízení a také Vám pomůžeme s výběrem vhodných produktů a zajistíme návrh gastronomického rozmístění přímo ve Vašem provozu. Samozřejmostí je i instalace zařízení, zaškolení pro obsluhu a následný záruční i pozáruční servis. Zakoupit u nás můžete i čisticí prostředky či drobný inventář a doplňky do kuchyně.

DSD METALIC Trade

Kompletně vybavíme veškerým sortimentem a zrekonstruujeme Vaší kuchyni i prádelnu. Od projekce, prodeje, dodání, montáže, záruky po servis.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.