EZZ, s.r.o.

Česká 14 , Mikulov na Moravě 69201
Břeclav , Jihomoravský kraj

Jsme obchodně-montážní firma se sídlem v Mikulově, zabývající se velkoobchodním a maloobchodním prodejem vodoinstalačního a topenářského materiálu, trubek z PVC, mědi, bronzu atd. Provádíme kompletní montáže , rekonstrukce a servis vodoinstalace, plynovodů, topení a souvisejícího zařízeni. Dle Vašeho přání zajistíme vše od projektové dokumentace, přes montáž až po revizní zprávu. Provádíme vnitřní plynoinstalační rozvody v domech a bytech včetně plynových skříní a spotřebičů, montáže teplovodního plynového topení, rekonstrukce stávajícího topení a výměny radiátorů. Dodáváme plynové kotle a ohřívače, elektrické kotle a ohřívače, radiátory, topidla, klimatizace, sporáky, sifony, vpustě, zdravotní keramiku, splachovací soupravy, vany, sprchy, baterie a veškerý sortiment souvisejícího zboží.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Jaromír Smejkal

Kompletní dodávky topení, plynu a vody včetně servisu kotle a revizí plynu.

TopimChytre.cz - Rudolf Heinz

Specializujeme se na dodávky a instalaci tepelných čerpadel pro ekologické vytápění a ohřev vody. Zdarma vypracováváme cenovou kalkulaci návrhů. Nabízíme široký sortiment značek: Toshiba, Mitsubishi, Hotjet, Daikin a Rotex. Zajišťujeme servis.

STEHLÍK MILAN Ing.-SOLÁRNÍ SYSTÉMY

Naše firma se specializuje na kombinované topné systémy, kde zdrojem tepla může být téměř jakýkoliv známý zdroj tepla. Celkově získaná energie je pak podle předem nastaveného programu rozváděna po objektu tak, aby celková spotřeba placených zdrojů energií byla minimální.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.