TREFA spol. s r.o.

Škroupova 441/12 , Hradec Králové 50002
Hradec Králové , Královéhradecký kraj

Provádíme projekci, dodávky, montáž a servis zařízení pro gastronomické provozy, velkokuchyně,, pizzerie, kávarny, fast foody atd. Zajišťujeme komplexní služby vč. poradenství, zaškolení, revizí apod.. Zastoupení pro značky ELECTROLUX, THERMALINE, DITO ELECTROLUX, . Od projektu pro realizaci vč. zaškolení obsluhy vlastním kuchařem, servis záruční a pozáruční vlastními techniky. Kusový prodej konvektomaty, sporáky, kotle, pánve, fritézy, vařiče těstovin, grily, vodní lázně, myčky nádobí pro bílé a černé nádobí, roboty, krouhače zeleniny, mixery, šokové zchlazovače, chladící a mrazící skříně, nerez nábytek a mycí stoly.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

DSD METALIC Trade

Kompletně vybavíme veškerým sortimentem a zrekonstruujeme Vaší kuchyni i prádelnu. Od projekce, prodeje, dodání, montáže, záruky po servis.

GAVONA GASTRO s.r.o.

Nabízíme kompletní sortiment gastrozařízení a také Vám pomůžeme s výběrem vhodných produktů a zajistíme návrh gastronomického rozmístění přímo ve Vašem provozu. Samozřejmostí je i instalace zařízení, zaškolení pro obsluhu a následný záruční i pozáruční servis. Zakoupit u nás můžete i čisticí prostředky či drobný inventář a doplňky do kuchyně.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.