Ing. Zdeněk Kakáč

SW ADVICE Hybešova 5 , Blansko 67801
Blansko , Jihomoravský kraj

Konfigurace a optimalizace počítačů, systémů a sítí; návrhy, realizace a správa počítačových sítí LAN, WAN. Okamžité řešení havarijních situací. Zpracování programového vybavení pro Windows a DOS. Realizace a konfigurace připojení k Internetu. Konzultace, poradenství a školení. Prodej počítačů a komponent výpočetní techniky. Záruční i pozáruční servis HW i SW. Hromadné zpracování dat a informací, odvirování a antivirovou kontrolu počítačů, soudní znalec v oboru výpočetní techniky a kybernetiky, poradenství při výběru optimálního hardware a software pro vybavení firmy, kanceláře, školy, ordinace i domácnosti.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Gregor

Prodáváme počítače, programy a příslušenství Provádíme i servis počítačů a příslušenství. Provádíme instalaci, aktualizaci a reinstalaci operačních systémů, ovladačů a softwaru. Prodáváme a opravujeme také vysílačky, antény a příslušenství.

AMCOBEX Information Technologies, s.r.o.

Prodáváme hardware, software a spotřební materiál. Zajišťujeme realizaci a správu počítačových sítí.Nabízíme vzdálenou správu počítačových sítí (kompletní outsourcing), nabízíme vypracování a realizaci koncepce zálohování dat (backup) a nasazení a realizaci systémů pro efektivní pořízení, správu a výměnu dokumentů v elektronické podobě (DMS systémy) i systémy pro efektivní tisk ve firmách.

MICROWARE (tm), s.r.o.

Výstavba, správa a dohled počítačových sítí 24 hodiny denně, dodávky a servis počítačů. Intranet/Internet aplikace na klíč. LINUX, WINDOWS, účetní a poradenské služby. Automatizace LOXONE, KNX atd., pokladní systémy, vlastní systém řízení firmy MPV, doplňky systému Pohod

PROTON Services s.r.o.

Hardware - instalace, poradenství; Hardware - sítě; Počítače - servis

Z-WARE s.r.o.

Docházkové systémy, stravovací systémy, přístupové systémy, programy pro stravování, výroba bezkontaktních čipů.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.