Jan Hájek

Kpt. Jána. Nálepky 540/53 , Prostějov 79811
Prostějov , Olomoucký kraj

Naše firma poskytuje především kompletní služby v oboru fotografických služeb, které pokrývají všechny oblasti (svatební, portrétní, reportážní, dětská, umělecká, technická) fotografie. Vlastní fotostudio umožnuje pracovat na rozmanitých projektech. Se zpracováním fotografií souvisí i běžné služby jako je zhotovení průkazkových fotografií nebo snímků pro maturitní tabla a podobně. Služby dále vhodně doplňují práce na internetových stránkách pro zákazníky tzv. na klíč - tj. zajištění webhostingu, návrh grafiky a webdesignu, následná správa atd. Součástí studia je rovněž galerie v centru města Prostějova, vhodná pro výstavy jakýchkoliv uměleckých děl, od profesionálů až po nadané amatéry.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

PROSEO Media s.r.o.

Pomáháme firmám růst. Vytváříme funkční weby a realizujeme marketingové kampaně. Pokud chcete více prodávat, být více vidět, mít konzistentní komunikaci či lépe pracovat se svou značkou.

Jiří Marek

Tvorba webových stránek a e-shopů

Místo pro web

Privátní neomezená cloud hostingová služba, která se postará o vše. O doménu, responzivní design, ergonomii webu i pravidelné aktualizace. Provoz už tě nezatíží, jen si doplňuješ obsah. Vše jednoduše a férově.

Globesystem s.r.o.

Zajišťujeme dodávky výpočetní techniky od prodeje jednotlivých kusů po rozsáhlé komplexní dodávky.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.