Global servis-právní služby

Mánesova 1042/30 , Cheb 35002
Cheb , Karlovarský kraj

- komplexní právní servis: podání, právní zastoupení fyzických a právnických osob, zprostředkování prodeje a nákupu nemovitostí, odhady a podání na KÚ, kupní a jiné smlouvy, spolupráce s renomovanými advokátními kancelářemi v CH, SO, KV, ML, PM - hovoříme německy, anglicky, rusky, externě španělsky, italsky a vietnamsky dále dle inzerátu: Hyperinzerce.cz -odkaz- Global servis-Josef Bodnárik - výhradní zastoupení Pojišťovny Kooperativa Vienna Insurance Group - kompletní nabídka produktů - životních, majetkových, podnikatelských, havarijní pojištění, povinné ručení - poradenství bezplatný servis

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

JUDr. Štěpánka Šilhánková, advokátka

Advokátní kancelář nabízející právní služby v oboru obchodního práva včetně práva korporačního a insolvenčního, občanského práva a rodinného práva.Poradenská služba, sepisování smluv, návrhů, žalob, vyjádření, stanovisek, právní rozbory, zastupování v soudních sporech apod. Laskavý, lidský přístup.Ceny dohodou.

Mgr. Radek Hiřman, advokát

Pro své klienty zajišťuji komplexní servis právních služeb, zahrnujících např. sepis listin či revize listin třetích osob, zastupování v řízeních před soudy i jinými orgány veřejné moci, účast na vyšetřovacích úkonech, jednání s protistranou či provádění advokátních úschov.

Mgr. Jakub Fendrych, advokát

Nabízíme právní služby, zabýváme se především spornou agendou, právem občanským, obchodním, rodinným a manželským majetkovým právem. V obchodním právu se specializuji na oblast obchodních společností, agendu obchodního rejstříku a směnečné právo. V občanském právu se věnuji problematice vymáhání pohledávek, oblast právních vztahů v SVJ, převodů nemovitostí, úschov financí, jednání s exekutory atd. Zastupuji klienty v soudních sporech. Provádím analýzy problematiky ochrany osobních údajů- GDPR.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.