Clipboard s.r.o.

Přední Labská 47 , Špindlerův Mlýn 54351
Trutnov , Královéhradecký kraj

Společnost Clipboard s.r.o. vznikla 12.03.2008 za účelem poskytování komplexních služeb v oblasti hotelnictví a turismu. Aktivní činnost jsme však začali vykonávat v červnu 2008. Cílem naší společnosti je poskytovat komplexní služby. Z tohoto důvodu, se dále zabýváme službami v následujících oblastech: Internetový marketing se skládá z optimalizace internetových stránek tzv. SEO, vytváření PPC kampaní, tvorby zpětných odkazů a v neposlední řadě z aktualizace internetových stránek. Tyto faktory a jsou klíčové pro fungující a kvalitní webovou prezentaci. Design a tisk propagačních materiálů je další z našich služeb, kterou naši klienti využívají. Jedná se především o propagační letáky, vizitky, pohledy a jídelní a nápojové lístky. Správa IT jindy také správa počítačové sítě je v době, kdy se s počítači setkáváte dennodenně prakticky nepostradatelná. Pro malé a střední firmy není příliš efektivní zaměstnávat vlastního správce sítě, případně celé oddělení informačních technologií. V takových případech je mnohem výhodnější využívat služeb externího správce sítě, případně delegovat kompletní outsourcing IT na specializovanou firmu. Poskytujeme hotelové poradenství na základě letitých zkušeností. Naše poradenství je zdarma, věříme totiž, že přispěje k lepšímu standardu poskytovaných služeb v hotelnictví a turismu. Jsme moderní a inovativní společnost, proto se snažíme, abyste využívali nejmodernějších technologií, víme totiž, že šetří Váš čas i Vaše rozpočty. Nabízíme osvědčené hotelové programy od firem HotelTime a Previo a programy pro vedení gastronomické agendy od firmy SWL. Jsme spolehlivým a stabilním dodavatelem všech výše uvedených služeb. Za nás mluví reference, není třeba dodávat více. Clipboard team

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

PROSEO Media s.r.o.

Pomáháme firmám růst. Vytváříme funkční weby a realizujeme marketingové kampaně. Pokud chcete více prodávat, být více vidět, mít konzistentní komunikaci či lépe pracovat se svou značkou.

Místo pro web

Privátní neomezená cloud hostingová služba, která se postará o vše. O doménu, responzivní design, ergonomii webu i pravidelné aktualizace. Provoz už tě nezatíží, jen si doplňuješ obsah. Vše jednoduše a férově.

Jiří Marek

Tvorba webových stránek a e-shopů

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.