Dřevočal Matrace

Sušilova 1137/51 , Přerov I - město 75002
Přerov , Olomoucký kraj

Původní výrobu čalouněného nábytku (sedacích souprav, křesel, rozkládacích křesel, ušáků ...) jsme později rozšířili o výrobu matrací. Výroba matrací se postupně rozšiřovala o další druhy (pružinové, sendvičové, latexové, profilové, dětské ...). Protože jsme vyvinuli širokou škálu typů matrací, dokážeme vyhovět přání všech našich zákazníků. V současnosti vyrábíme okolo 60 druhů matrací. Naše matrace se vyznačují vysokou kvalitou a příznivou cenou. Řadíme se k významným výrobcům matrací na českém trhu. Naše výrobky prodáváme jak v tuzemsku, tak vyvážíme i do zahraničí.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

PROMOS, spol. s r.o, projekce, montáže, servis

Firma PROMOS spol. s.r.o. sídlící ve Valašském Meziříčí byla založena v roce 1991. Hlavním předmětem činnosti firmy je výroba, prodej a servis zdravotnické techniky pro intenzivní péči, anesteziologicko resuscitační oddělení, lůžková oddělení atd. Produkty: germicidní lampy, bezdrátová signalizace, pulsní oxymetry, EKG, infuzní technika, porodní systémy a vany, odsávačky

Cool agency s.r.o.

Firma Cool Agency se zabývá kompletními ochrannými pomůckami jako jsou roušky, ústenky a respirátory FFP2 po celé České Republice.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.