Labartt Hospitality s.r.o.

Vinohradská 93 , Praha 2 12000
Praha - hl. město , Praha a okolí

Labartt Hospitality je poradenskou společností v oblasti hotelového průmyslu a cestovního ruchu, která nabízí své služby prostřednictvím svých kanceláří v Praze, Bratislavě a Bukurešti. - příprava business plánů - oceňování hotelů/projektů - vyjednávání s hotelovými řetězci - Sale&Buy Transakce, Equity - analýzy

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

FIZA, a.s.

Zajišťujeme služby v oblastech audit (stutární, konsolidace), přezkoumání hospodaření, ověření (ověřovací zakázky), účetní poradenství, daňové poradenství a podnikatelské poradenství (organizační, personální).

FENCL SAFETY, s.r.o.

outsourcing - bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrana, ochrana životního prostředí, havarijní plánování, hygiena práce a ergonomie. Provádění revizí a kontrol technického stavu technických zařízení a strojů.

Zotavovna VS ČR Přední Labská

Meron, a.s.

Zařízení pro prádelny. Vybavení prádelen. Dodávka profesionálních, komerčních, hotelových praček, náhradních dílů pro pračky, žehliče, mandly a sušiče, zajištění servisu pro prádelny.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.