Renáta Dvořáková

Minská 773/8 , Praha - Vršovice 10100
Praha - hl. město , Praha a okolí

Pondělí 10:00 - 17:30
Úterý 14:00 - 17:30
Středa 14:00 - 17:30
Čtvrtek 10:00 - 17:30
Pátek 10:00 - 14:00
Sobota po telefonické dohodě
Neděle zavřeno

Centrum služeb - naše společnost nabízí svým zákazníkům řadu služeb tzv. pod jednou střechou, můžete si zde vybrat služby z těchto oborů. Náš zákazník, náš pán, kvalita, spolehlivost. Autoškola: výcvik všech skupin, profesní průkazy, školení řidičů. Hodinový manžel: drobné opravy v bytech, domech. Rekonstrukce bytů, zednické a obkladačské práce, malíři. Úklidový servis: úklidy bytů domů, čištění koberců atd. Praní a žehlení prádla, rodinná hospodyňka. Masáže: Relaxační, medové, čokoládové, rekondiční atd. Music Life.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

PHúklidy

Jsme úklidová firma, která nabízí tyto služby: čištění koberce a sedačky, čištění podlah mycím strojem, čištění venkovní dlažby, odstranění žvýkaček, mytí oken a žaluzií, úklid domácnosti, kanceláří, hotelů, nebytových prostor a hal. Služby hodinového manžela. Používáme eco čistící prostředky.

ŘEZÁČ & PEŠTOVÁ s.r.o.

Poskytuji poradenské služby, povinné ručení a havarijní pojištění, flotilové pojištění, pojištění bytů, nemovitostí a domácností, životní a cestovní pojištění, pojištění podnikatelských rizik. Dále zajišťuji penzijní připojištění, stavební spoření a úvěry

Martina Býčková

Zabývám se řešením finančních otázek ve všech oblastech života. Poskytuji komplexní nabídku v oblasti hypoték a úvěrů na bydlení, pojištění, spoření a investic. Pomůžu vám připravit se na nepříjemné situace, jako je výpadek příjmu, úraz, dlouhodobé léčení, ztráta zaměstnání nebo invalidita.

Barbara Matasová

Poskytování hypoték, úvěrů, finanční poradenství, pojištění majetku a nemovitostí

Ivan Kotsevych

Provádíme zednické práce,malířské práce,instalatérské práce,bytová jádra, koupelny, rekonstrukce,úklid bytových prostor,úklid komerčních prostor,čištení koberců,

SAFEA IVS s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oboru bezpečnosti práce a požární ochrany, školení BOZP a PO. Nabízíme činnost koordinátora BOZP na staveništi,osoby odborně způsobilé v prevenci rizik, OZO PO.

Mdorado s.r.o.

Jsme firma, která provádí zahradnické a úklidové práce. Vytvoříme jakýchkoliv váš sen nebo uděláme individuální požadavek. Děláme osobní a komerční požadavky podle vaši potřeby. Ceny vytvoříme spolu s vámi na místě nebo s našim technologem on-line přes telefon, e-mail.

SKYCLEAN s.r.o.

Provádíme úklidové práce - úklid komerčních, průmyslových i bytových prostor, prodej čistících prostředků. Dále nabízíme ostrahu osob, majetku, budov,

Ladislav Bejr

Poskytujeme finanční poradenství.

Veselý Stěhovák

Provádíme stěhovací služby pro domácnosti a firmy. Stěhování bytů a rodinných domů, zkrátka všeho, co souvisí s bydlením a podnikáním. Stěhování provádíme hlavně v lokalitách Praha a Středočeský kraj. Zajistíme vyklízení bytů, půdních a sklepních prostor, firemních prostor, interiérů i exteriérů. Tuto službu nabízíme v rámci stěhování.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.