MET SERVIS s.r.o.

Košťálkova 1364 , Beroun - město 26601
Beroun , Středočeský kraj

Zabýváme se servisem a opravami stavebních strojů různých značek. Naší specializací jsou stroje značky Caterpillar, na které dokážeme nabídnout originální ND za neoriginální ceny. Dále se naše firma zabývá servisem a opravami motorů LIAZ (TEDOM), Jenbacher, Caterpillar, MAN, Zetor, Deutz, Perkins atd. K dalším činnostem patří provádění pravidelného servisu a oprav kogeneračních jednotek TEDOM, Jenbacher, Caterpillar, Deutz, Dagger atd. U všech strojů a zařízení nabízíme provádění pravidelného servisu a oprav a to vč. generálních za nejlepší ceny na našem trhu. Rovněž se zabýváme distribucí olejů značek AGIP a MOBIL.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Milan Nadrchal

Jsme autorizovaný záruční servis? vozidel AVIA , nosičů kontejnerů Charvát CTS Okřínek a motorů Cummins. Provádíme kompletní servis vozidel značky Avia a GO motorů Avia , Cummins , Iveco , Daf. Dále provádíme opravy a údržbu nákladních vozidel DAF, IVECO, MAN, MB a další. Vše do celkové hmotnosti 16 tun.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.