BIOLANA s.r.o.

Na Příkopě 1159 , Frýdek-Místek 73801
Frýdek-Místek , Moravskoslezský kraj

Firma Biolana s. r. o. byla založena v roce 1993 podle zákona 513/91 Sb. jako ryze česká společnost, zapsaná u Krajského obchodního soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 11633 se sídlem ve Frýdku-Místku. Od roku 1994 firma vlastní užitné vzory na výrobu mražených a sterilovaných výrobků zdravé výživy, jejímž základem je sója, pohanka, pšeničná trhanka, tofu, houby, různá koření atd. Tyto potravinářské výrobky výjimečného složení a nutriční hodnoty nemohli majitelé z nedostatku vlastního kapitálu vyrábět přímo sami, ale poskytli je na omezenou dobu (bez prodeje práva) k ověřovací výrobě jiné společnosti. V roce 2000 firma Biolana s.r.o. rozšířila svoji podnikatelskou činnost. Stala se jedním z prvních franchisingových partnerů společnosti MSG Moravia s.r.o., která vlastní práva k zásobování maloobchodní sítě mini-pekáren Mamma Snack. Rok 2004 byl dalším mezníkem rozšiřování firemní činnosti. Majitelé se začali specializovat na výkup a prodej lesních plodů, jako např. lesní borůvky, brusinky, maliny a veškeré jedlé čerstvé a sušené lesní houby z okolí rodného beskydska, moravskoslezského a slovenského pomezí. Stejně tak se specializují na import čerstvých, sušených a blanžírovaných žampionů, hlívy ústřičné a pěstovaných zahradních jahod. Všechny lesní produkty, suché ovoce a ořechy rozvážíme chladírenskými vozy.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Josef Koudelka

Prodej a rozvoz ovoce a zeleniny.

A.L.C.Z. Logistic s.r.o.

Naše společnost provozuje skladový areál v Praze 9 Horních Počernicích, kde poskytuje ucelené logistické služby včetně autodopravy. Od začátku roku 2016 dovážíme vysoce kvalitní olivové oleje z oblasti Malaga

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.