STOPRO

Lidická 676 , Židlochovice 66701
Brno-venkov , Jihomoravský kraj

Pravidelný i jednorázový úklid, úklidové firmy Brno, Brno-venkov, firma Stopro je stále se rozvíjející firma pro okresy Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Olomouc, Zlín, Znojmo, Vyškov. Činnosti firmy Stopro jsou správa a údržba nemovitostí, účetní poradenství. Úklid nonstop - 24 hod. denně. Správa a údržba nemovitosti, úklidový servis, úklidová služba, uklízení, prostorů jako jsou obchodní centra, průmyslové haly, administrativní a kancelářské, zdravotnické, úřady státní správy, peněžní ústavy, panelové domy, úklid exteriéry, úklid domácností, čištění interiéru (formou pravidelného, smluvního vztahu či jednorázové činnosti), generální úklid. Poskytujeme služby jako např. strojové mytí a leštění podlah, luxování a čištění koberců, úklid po řemeslných pracích, mytí a dezinfekce jídelních a kuchyňských prostorů, mytí a ošetření všech podlah, čištění a dezinfekce sociálního zařízení, mytí obkladových stěn, stírání prachu, ošetření nábytku, vysypání a recyklace odpadků, mytí oken, stěhování nábytku, klid po vytopení, odčerpání zbytkové vody po vytopení. V rámci zajištění kompletních služeb pro naše zákazníky nabízíme kompletní sortiment hygienického programu, úklidové prostředky. Stále sledujeme nové technologie a nové trendy v oblasti úklidů a úklidové techniky. Díky tomu máme jak spokojené zákazníky tak i zaměstnance. Máme dvě varianty stanovení ceny. Cenu buď (s prioritními požadavky) navrhnete nebo cenu na základě Vaši poptávky navrhne naše firma. V obou případech Vám sestavíme program a organizační postup při úklidu společně s podrobnou specifikací prací. Dále poskytujeme služby v oblasti účetnictví a daňové evidence. Patří sem např. účetní poradenství, vedení, kontrola, mzdy, personalistika, daňové přiznání, zastupování na úřadech. Tyto služby poskytujeme ve formě externí spolupráce.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

AFT s.r.o.

V Praze a Středočeském kraji poskytujeme - vedení účetnictví a daňové evidence - zpracování personální a mzdové agendy - zpracování daňových přiznání, daňové poradenství a audit - zpracování finanční analýzy a podkladů k žádostem o financování

Dana Davidová

Vedení daňové evidence, zpracování účetnictví, mezd a personalistiky, zastupování na úřadech.

ReD audit s.r.o.

Jsem účetní s desetiletou praxí v tomto oboru, kdy se nezabývám pouze mzdovou agendou, ale uplatňuji se i jako všeobecná účetní ve všech směrech účetních operací. Jako OSVČ mám mnoho zkušenostní jak s malými živnostníky, tak i s většími firmami. Díky svým zkušenostem spolupracuji také s většími účetními firmami, ale jak pro mě jako účetní na ŽL, tak pro Vás, jako koncové klienty je výhodnější dohoda takto bez velkých provizí účetních firem. K dispozici mám vlastní daňovou poradkyni, přičemž zajistím veškerý chod účetnictví od daňového přiznání, po přiznání k silniční dani nebo k DPH, komunikaci s příslušnými úřady, poradenství a vše co Vaše účetnictví obnáší. Nabízím Vám jak služby externí účetní (v dohodnuté dny v týdnu), kdy můžu docházet do Vaší společnosti, tak i zpracovávat Vaše údaje ve vlastních prostorách. Každému klientovi vyhovuje něco jiného, proto v případě zájmu preferuji osobní domluvu (včetně fin. ohodnocení).

Ivan Smrčka

účetníctví ,ůčetní služby ,bezpečnost ochrana objektů

Hot Economy s.r.o.

Daňová a účetní společnost zabývající se daňovým poradenstvím, účetnictvím a personálně-mzdovou agendou. Zajišťujeme zpracování účetnictví a mzdové agendy pro malé a střední firmy. Odklad daňového přiznání do 30.6. Individuální přístup ke klientům.

Yveta Mandlíková

Andrea Peňázová

Poskytujeme služby v oblasti vedení účetnictví a daňového poradenství.

FIBIGER PETR

Čištění a úklid, úklidové služby. Provádíme vyklízení prostor, ekologické zneškodnění odpadů. Nákladní doprava (lehká, střední). Odvoz sutě, odpadů.

HAYEK, spol. s r.o., holding

audit účetní, účetní závěrky, daňové poradenství, účetní poradenství

Účetní kancelář Říha - Říhová s.r.o.

Poskytujeme finanční a daňové poradenství a upřednostňujeme zákazníky z Pardubického kraje.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.