STOPRO

Lidická 676 , Židlochovice 66701
Brno-venkov , Jihomoravský kraj

Pravidelný i jednorázový úklid, úklidové firmy Brno, Brno-venkov, firma Stopro je stále se rozvíjející firma pro okresy Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Olomouc, Zlín, Znojmo, Vyškov. Činnosti firmy Stopro jsou správa a údržba nemovitostí, účetní poradenství. Úklid nonstop - 24 hod. denně. Správa a údržba nemovitosti, úklidový servis, úklidová služba, uklízení, prostorů jako jsou obchodní centra, průmyslové haly, administrativní a kancelářské, zdravotnické, úřady státní správy, peněžní ústavy, panelové domy, úklid exteriéry, úklid domácností, čištění interiéru (formou pravidelného, smluvního vztahu či jednorázové činnosti), generální úklid. Poskytujeme služby jako např. strojové mytí a leštění podlah, luxování a čištění koberců, úklid po řemeslných pracích, mytí a dezinfekce jídelních a kuchyňských prostorů, mytí a ošetření všech podlah, čištění a dezinfekce sociálního zařízení, mytí obkladových stěn, stírání prachu, ošetření nábytku, vysypání a recyklace odpadků, mytí oken, stěhování nábytku, klid po vytopení, odčerpání zbytkové vody po vytopení. V rámci zajištění kompletních služeb pro naše zákazníky nabízíme kompletní sortiment hygienického programu, úklidové prostředky. Stále sledujeme nové technologie a nové trendy v oblasti úklidů a úklidové techniky. Díky tomu máme jak spokojené zákazníky tak i zaměstnance. Máme dvě varianty stanovení ceny. Cenu buď (s prioritními požadavky) navrhnete nebo cenu na základě Vaši poptávky navrhne naše firma. V obou případech Vám sestavíme program a organizační postup při úklidu společně s podrobnou specifikací prací. Dále poskytujeme služby v oblasti účetnictví a daňové evidence. Patří sem např. účetní poradenství, vedení, kontrola, mzdy, personalistika, daňové přiznání, zastupování na úřadech. Tyto služby poskytujeme ve formě externí spolupráce.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

stavební práce MARKL - Dušan Markl

Provádíme lepenkové střechy, natěračské a malířské práce, fasádní nátěry, zateplení. Stěhovací služby. Výkopové práce, domácí a uklízecí, obkládání koupelen.

Váš úklid Chomutov s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na úklid společných prostor v panelových a bytových domech.

KBprofiúčto s.r.o.

Kompletní vedení účetnictví a daňové evidence, personalistika, mzdy, veškerá daňová přiznání, roční účetní závěrky, spolupráce s další FO a členství v Komoře certifikovaných účetních, služby pojištěny u pojišťovny Kooperativa a.s., působnost severní a střední Čechy.

HAYEK, spol. s r.o., holding

Poskytujeme veškeré auditorské služby, vedení účetnictví vlastními pracovníky, širokou paletu služeb daňového poradenství, poradenství v oblasti přeměn a fúzí obchodních společností, podporu správců konkurzní podstaty a likvidátorů, poradenství investorům při prověřování a vyhodnocování investičních příležitostí vedoucí k minimalizaci jejich rizik. Máme zkušenosti s klienty všech velikostí a typů.

BARKARAMA s.r.o.

Stavební práce.

Ivan Smrčka

účetníctví ,ůčetní služby ,bezpečnost ochrana objektů

AOZ úklid, s.r.o.

Firma "AOZ úklid, s.r.o." působí úspěšně již od roku 1995 v oblasti úklidových prací prováděných jak pro průmyslový provoz, tak pro firmy i soukromé zákazníky. Novinkou je čištění a odsávání vzduchotechnického potrubí a různých odsávačů nečistot, svařovacích linek, brousících linek, vzduchotechniky rodinných domů atd.

Romana Velíšková

Účetnické služby.

Marie Pivoňková

Zpracování účetnictví (SVJ, Bytová družstva, s.r.o., OSVČ) včetně DPH, daní, mezd

ChciSystem s.r.o.

Povedeme Vaše účetnictví s využitím technologií, které nám 21.století nabízí. Nebudeme přepisovat doklady, které jste již sami někde zapsali. Ušetříme tak náš čas a Vaše peníze. Poskytneme Vám přístup do systému POHODA E1. Budete se moct podívat do účetních dat z jakéhokoliv místa na světě v jakoukoliv dobu. Umíme nastavit komunikaci Vašeho eshopu do POHODY, máte desítky nebo stovky objednávek denně - pomůžeme Vám s optimalizací procesů. Cílem spolupráce je ekonomicky zdravé podnikání.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.