Rent-Pharm, a.s.

Netušilova 1602/20 , Brno 61400
Brno-město , Jihomoravský kraj

Našimi zákazníky jsou především lékárny, dodavatelé a výrobci léčiv a zdravotnického materiálu, nemocnice a ostatní zdravotnická zařízení a v neposlední řadě státní orgány a organizace. Mnoho našich lékáren bylo zřízeno na rušných místech, jako jsou nákupní střediska galerie Vaňkovka v Brně, Eurocentrum v Hradci Králové, Tržnice ve Zlíně. Ve všech svých lékárnách se spol. Rent-Pharm, a.s. zaměřuje na komplexní péči o pacienty zahrnující co nejširší spektrum moderních léčivých přípravků, odborné konzultace a poradenství s cílem plně vyhovět potřebám zákazníků a pozvednout úroveň farmaceutické péče a obsluhy.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Cool agency s.r.o.

Firma Cool Agency se zabývá kompletními ochrannými pomůckami jako jsou roušky, ústenky a respirátory FFP2 po celé České Republice.

PROMOS, spol. s r.o, projekce, montáže, servis

Firma PROMOS spol. s.r.o. sídlící ve Valašském Meziříčí byla založena v roce 1991. Hlavním předmětem činnosti firmy je výroba, prodej a servis zdravotnické techniky pro intenzivní péči, anesteziologicko resuscitační oddělení, lůžková oddělení atd. Produkty: germicidní lampy, bezdrátová signalizace, pulsní oxymetry, EKG, infuzní technika, porodní systémy a vany, odsávačky

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.