GASTRO MACH - Jeseník, s.r.o.

Za Podjezdem 449 , Jeseník 79001
Jeseník , Olomoucký kraj

Firma Gastro Jeseník byla založena na přelomu let 1992-1993. V době svého vzniku byla výhradně zaměřena na obchodní činnost - prodej v oblasti gastronomie. Během let 1995-1996 rozšířila své služby o projekční , poradenské služby a především servis gastronomického zařízení. Po roce 2000 jsme doplnili komplexnost služeb o výrobu, prodej, montáž a servis vzduchotechnických zařízení a systémů (digestoře, vzduchotechnické systémy, klimatizace a čističky vzduchu). Nyní tedy nabízíme komplexní služby v oblasti prodeje gastronomické techniky a vybavení profesionálních kuchyní s více jak desetiletou zkušeností.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

GAVONA GASTRO s.r.o.

Nabízíme kompletní sortiment gastrozařízení a také Vám pomůžeme s výběrem vhodných produktů a zajistíme návrh gastronomického rozmístění přímo ve Vašem provozu. Samozřejmostí je i instalace zařízení, zaškolení pro obsluhu a následný záruční i pozáruční servis. Zakoupit u nás můžete i čisticí prostředky či drobný inventář a doplňky do kuchyně.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.