Hochbau, s.r.o.

Povětronní 1286/71 , Ostrava - Stará Bělá 72400
Ostrava-město , Moravskoslezský kraj

Nabídka. Provádíme a zajišťujeme ve stavební části rekonstrukce, opravy a modernizace bytového fondu, výstavbu rodinných domků na klíč, rekonstrukce a plynofikace kotelen, provádění zpevněných ploch, provádění pochůzných a pojízdných komunikací. rekonstrukce fasád, provádění půdních vestaveb, montáž sádrokartonového systému, stolařské práce, zámečnické práce klempířské práce, tesařské práce, písmomalířství, provádění inženýrských sítí, demolice, sanace ocelových a betonových konstrukcí. Speciální vrtací práce v. kotvení ocelových konstrukcí a technologických zařízení. Výroba a montáž ocelových konstrukcí, stavební dozory, vyřizování stavebních povolení. Disponujeme tímto vozovým parkem. Nákladní vozidla T 148 2x, T 815 4x, AVIA kontejner 6x, Furgon, skříň 4x, Liaz kontejner 4x, bagr UDS 114 2x, DH 112, Kramer, nakladač UN 052, UNC, Liaz návěs 2x, DH 112 kladivo, autojeřáby AV 8, AD 16, AD 20. Rýpadlo-nakladač New Holland LB 110.B.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

UM plus, spol. s r.o.

Stavíme objekty pro bydlení, výrobu a služby. Výrobní haly, administrativní budovy, rodinné domy, domky, vily, sportoviště. Nabízíme zateplování, rekonstrukce, modernizace či demolice objektů. Budování inženýrských sítí, komunikací a odstavných ploch. Provádíme sanace betonových konstrukcí, zpevňování kamene, odstraňování průsaků.

SAPO STAVBY s.r.o.

Firma se zabývá zednickými a demoličními prácemi.

TESAŘI CZ s.r.o.

Provádíme profesionální demontáže, demolice, ale i výměny veškerých dřevěných tesařských částí domů a objektů, jako jsou: střešní krovní konstrukce, podlahové a stropní trámové konstrukce, podlahová prkna, dřevěné prkenné opláštění domů ze sluncem opálených prken

ANNASTAV CZ s.r.o.

Provádíme komplexní stavební práce-rekonstrukce,zateplení fasád RD,panelových a bytových domů,přestavby bytů a rekonstrukce bytových jader,kompletní údržba a rekonstrukce průmyslových podniků,zámková dlažba vchodů,chodníků,vjezdů a parkovacích stání,výstavba plotů a oplocení,malířské práce,demoliční,zemní a výkopové práce,výstavby kanalizace a přípojek,ZTI, údržba objektů,

PETRUŽÁLEK A SYNOVÉ s.r.o.

Jsme českou rodinnou firmou, která vám poskytuje nákladní automobilovou přepravu, pronájem velkoobjemových kontejnerů a likvidaci stavebního odpadu. Součástí našich služeb jsou také demoliční a zemní práce. Dále vám nabízíme prodej písku, kačírku, štěrku, stavebního recyklátu a zahradní zeminy.

Jaroslav Němec

Naše firma se zabývá vyklízením a stěhováním bytů, kanceláří, pozůstalostí, sklepů a dalších prostor na klíč. Samozřejmostí je přistavení kontejnerů a likvidace vzniklého odpadu. Provádíme také bourací práce.

Vojtěch Sedláček

Stavební Firma veškeré stavební práce Levně

ANARKADA s.r.o.

Firma dělá veškerou stavební činnost.

KAMPA-MARYNKA s.r.o.

Provádíme demolice staveb, zemní a výkopové práce, opevnění vodních koryt těžkým závozem, skrývky zeminy. Zabýváme se rovněž stavbou opěrných zdí. Realizace dopravních staveb, komunikací, dále pozemní stavby. Zajistíme stavby rodinných domů, zpevněných plotů, zámkových dlažeb i zahradních pergol.

František Petružálek

Firma se zabývá kompletní autodopravou do 12tun, odvozem sutě a odpadů, zemní činností, bourací a demoliční činností a výkopy. Působíme v Praze a Středočeském kraji.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.