Rostislav Martynek

Koperníkova 544/8 , Český Těšín 73701
Karviná , Moravskoslezský kraj

Řemeslné práce -> truhláři Řemeslné práce -> truhláři výroba veškerého možného nábytku od návrhu ve 3D až po realizaci (kuchyně, ložnice, obýváky, koupelny, dětské a studentské pokoje, kanceláře, recepce, provozovny) Nábytek -> hotelový, restaurace Nábytek -> hotelový, restaurace vybavení hotelových pokojů, restaurace, stoly, židle, bary, atd. Nábytek -> hotové sestavy (obývací pokoje, ložnice…) Nábytek -> hotové sestavy (obývací pokoje, ložnice…) Nábytek -> kuchyně Nábytek -> kuchyně kuchyňské linky, sériové, na zakázku Nábytek -> postele Nábytek -> postele postele různých velikostí a materiálů Nábytek -> stoly a židle Nábytek -> stoly a židle jídelní stoly a židle, atd. Ano Ano Nábytek -> výroba na zakázku Nábytek -> výroba na zakázku výroba atypického nábytku na míru Ano Ano Nábytek -> výroba - skříně Nábytek -> výroba - skříně šatní skříně, vestavěné skříně Ano Ano Nábytek -> zahradní nábytek Nábytek -> zahradní nábytek různé materiály, exotické dřeviny, lavice, houpačky, skládací nábytek, stoly, židle, atd. Ano Ano Nábytek -> ostatní Nábytek -> ostatní vše ostatní, co není uvedeno v předchozích kategoriích nábytek

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Truhlářství Škrdla Michael

Všestranná truhlářská výroba na zakázku. Výroba z masivu, dýhovaných desek, LTD a ostatních truhlářských a nábytkových materiálů. Kompletní vybavení interiéru-podlahy, obložení stěn a stropů, schody, stole-stolky,kuchyně, nábytek, postele, eurookna, dveře, obložky, stěny, plovoucí podlahy. Pergole, zahradní nábytek, zimní zahrady, garážová stání, ploty, doplňky.

READY INTERIER s.r.o.

Zabýváme se předkládáním individuálních řešení v oblasti vybavování kancelářských, bytových a ostatních interiérů. Svou nápaditostí, individuálním přístupem, kvalitou a cenou jsme dostupní každému zákazníkovi. V rámci předkládaného řešení dodáváme kancelářský, bytový, hotelový a atypický nábytek a služby s tímto spojené. Naši zaměstnanci jsou připraveni Vám poskytnout maximální servis a přizpůsobit se Vašim představám o podobě Vašeho interiéru.

ABC Harmanček, s. r. o.

Truhlářské práce - výroba nábytku na zakázku i s montáží: kuchyně, skříně, interiéry, stavební práce: výkopové práce a stavby RD na klíč

Truhlářství Karel Doležal

Vyrábíme sedací nábytek na zakázku, tvarové a ohýbané překližky, židle, stoly a křesla. nábytek pro divadla a kina

Altryss, s.r.o.

Zaměření firmy je realizace interiérů. Hlavní zaměřením realizace zakázek jsou drobné i velké investiční akce. Realizujeme dřevěné podlahy všech typů konstrukcí a také podlahy renovujeme a to včetně historických. Pokládáme linolea, PVC a koberce. Provádíme podlahy sportovišť a průmyslových objektů. Pro všechny typy podlah provádíme přípravu a případnou sanaci podkladů a to i včetně frézování. Dodáváme Dřevěné konstrukce do interiérů a exteriérů, ploty, dělící stěny, pergoly a obklady stěn.

Oldřich Myška

Provádění truhlářských,tesařských a pilařských prací. Výroba dveří, oken, schodišť, plotů, nábytku na míru, pergol, altánů a střech.

Rudolf Kinzl

Nabízíme zednické práce, tesařské práce, stěhování, výrobu nábytku na zakázku, realizaci střech.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.