BIOMAROS s.r.o.

Slavíkova 1323/38 , Ostrava - Pustkovec 70800
Ostrava-město , Moravskoslezský kraj

Děláme rekonstrukce a gastro zařízení.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Miloslav Vach - vach-stavby

Nabízím zednické, tesařské a pokrývačské práce.

Münnich s.r.o.

Stavíme moderní průmyslové a zemědělské halové objekty na klíč, dále vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce přístřešků. Součástí procesu je zpracování kompletní projektové a výrobní dokumentace, statického výpočtu a následně pak vlastní realizace díla. Vyrábíme oplocenky do průmyslových provozů, rovné i spádové regály, odbavovací systémy, dílenský nábytek a jiné. Realizujeme kompletní výstavbu polyfunkčních, administrativních a hospodářských budov.

Petr Bauer

Provádíme veškeré úpravy a opravy RD od zednických prací po elektrikářské, instalatérské a malířské práce. Realizujeme sádrokartonové instalace v bytech a bytových jádrech a provádíme veškeré řemeslnické práce. Nabízíme nové fasády mnoha druhů a barev a provádíme opravy původních fasád. Kompletně zateplíme Váš dům. Provádíme zateplení stěn, stropů, podlah, střech a půd.

DV Tech s.r.o.

Provádíme kompletní stavební výrobu, novostavby, rekonstrukce, zateplení, stavby na klíč.

Martin Vaníček

Provádíme zateplování a rekonstrukce rodinných domů, budov a komerčních prostor. Zajišťujeme sádrokartony, obklady, pokládku normálních i zámkových dlažeb, zdění, omítky a další.

Dmytro Oleksiuk

Firma působí ve stavebnictví.

Chitussi-6, spol. s r.o.

Provádíme kompletní realizace staveb, ploty, přestavby bytu, venkovní dlažby, vnitřní dlažby, obklady, sádrokartony, střechy, komíny. Zajistíme i výstavbu a osazení jímek, čističek odpadních vod. Nabízíme také možnost zpracování projektové dokumentace, stavebních plánů a zajištění posudku certifikovaným odborníkem na statiku objektu.

B.F.B. s.r.o.

Nabízíme veškeré stavební práce.

ANARKADA s.r.o.

Firma dělá veškerou stavební činnost.

Pavel Pivný

Dodávka a montáže kompletních sádrokartonových systémů včetně izolací, parotěsné folie a požárních řešení staveb.Montáž světelných ramp pro nepřímé osvětlení, montáže výstavních stánků, malířské a obkladačské práce, dokončovací stavební a interiérové práce.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.