Mgr. Miloslava ŠINDELÁŘOVÁ, advokátka

Lipová 123 , Holubice - Kozinec 25265
Praha-západ , Středočeský kraj

Právní služby, obchodní právo, právo duševního vlastnictví, občanskoprávní právo

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Mgr. Jakub Fendrych, advokát

Nabízíme právní služby, zabýváme se především spornou agendou, právem občanským, obchodním, rodinným a manželským majetkovým právem. V obchodním právu se specializuji na oblast obchodních společností, agendu obchodního rejstříku a směnečné právo. V občanském právu se věnuji problematice vymáhání pohledávek, oblast právních vztahů v SVJ, převodů nemovitostí, úschov financí, jednání s exekutory atd. Zastupuji klienty v soudních sporech. Provádím analýzy problematiky ochrany osobních údajů- GDPR.

JUDr. Štěpánka Šilhánková, advokátka

Advokátní kancelář nabízející právní služby v oboru obchodního práva včetně práva korporačního a insolvenčního, občanského práva a rodinného práva.Poradenská služba, sepisování smluv, návrhů, žalob, vyjádření, stanovisek, právní rozbory, zastupování v soudních sporech apod. Laskavý, lidský přístup.Ceny dohodou.

Mgr. Radek Hiřman, advokát

Pro své klienty zajišťuji komplexní servis právních služeb, zahrnujících např. sepis listin či revize listin třetích osob, zastupování v řízeních před soudy i jinými orgány veřejné moci, účast na vyšetřovacích úkonech, jednání s protistranou či provádění advokátních úschov.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.