TOSTO, spol. s r. o.

Kladská 916 , Hradec Králové 3 50003
Hradec Králové , Královéhradecký kraj

ZASTOUPENÍ NĚMECKÉ FIRMY MANFRED J. C. NIEMANN - zajišťujeme kompletní dodávky polotovarů z barevných neželezných kovů - hliník, měď, mosaz, bronz + jejich slitiny, plechy (i s oboustrannou fólií), pásy, přířezy, slzičkové plechy, trubky, tyče, dráty, různé druhy profilů, jekly, čtyřhrany, šestihrany, fitinky atd., certifikace dle DIN EN ISO 9001:2000. ZASTOUPENÍ NĚMECKÉ FIRMY WIPAG (drtě, regranuláty) - prodej regranulátu (případně drti), odkup plastového odpadu z výroby, systém "dodej odpad - odeber surovinu" - tzv. uzavřený kruh (proces přeměny vlastního odpadu na regranulát a návrat zpět do výroby).

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

KRÁLOVOPOLSKÁ STEEL, s.r.o.

Zabýváme se hutním materiálem, dělením hutního materiálu na kotoučových a pásových pilách, děláme kované a válcované kulatiny do průměru 600, kované bloky, výpalky, zámečnická výroba, svařence do 5tun.

VINYL-FLEX, s.r.o.

Jsme výrobcem a prodejcem ochranných plastových krytek. Náš podnik nenabízí pouze finální výrobky - krytky, ale poskytuje různá řešení technických problémů v oblasti povrchové úpravy plastem. Nabízíme výrobu prototypů, Vámi zadaných výrobků, které by bylo možno naší technologií sériově vyrábět.

FORTELTEAM s.r.o.

Firma se zabývá zámečnictvím. Nabízíme kusovou i sériovou výrobu kovových konstrukcí. Prodej hutního materiálu.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.