Con Brio, spol. s r.o.

Čížovská 2317 , Praha 9 - Újezd nad Lesy 19016
Praha - hl. město , Praha a okolí

Společnost Con Brio s.r.o., založená v roce 1995 je výhradním zástupcem a prodejcem pro střední Evropu osmé značkových výrobců oblečení, obuvi a galanterie z Řecja. Před třemi lety společnost vytvořila frančízingový koncept Laskara. Je určen všem těm, kteří mají odvahu své sny realizovat a nehledají svůj sen v igelitce s nápisem „Nejlevnější na trhu“. Mezi naši řecké partneří jsou tak známe a oblibené značky jak Giovanni (mladá trendová Elegance), Figaro (exkluzivní úplety), Just perfekt (XXXL pro moderní ženu) a nejpopularnejší výrobce kožené galanterie Axel. více informace o společnosti na www.conbriofashion.cz

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Josef Staněk

V PRÍPADĚ, ŽE NÁS OSLOVÍTE PŘES AAApoptavka.cz / AAAdodavatel.cz - INFORMUJTE NÁS O TOM = ZÍSKATE NACENĚNÍ ZDARMA !!! Zabýváme se výrobou a prodejem - ložní povlečení -deky, polštáře, prostěradla, přikrývky a polštáře, kojící polštáře, povlečení do dětské postýlky. Vyrábíme velmi kvalitní a současně cenově dostupné výrobky.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.