Life Support s.r.o.

Nezamyslova 726/5 , Praha - Nusle 12800
Praha - hl. město , Praha a okolí

Life Support je předním poskytovatelem školení první pomoci, kurzů pro zdravotnické pracovníky a poradenství v krizovém řízení, působící na celém území České republiky. Díky inovativnímu přístupu ke vzdělávání a vysoké erudici svých zaměstnanců – aktivních záchranářů, lékařů, hasičů a krizových manažerů – se firma stala lídrem ve svém oboru. Hlavními segmenty naší činnosti jsou: vzdělávání zdravotníků – akreditované kurzy a odborné konference vzdělávání firem – zdravotnická, bezpečnostní a požární školení a služby na míru vzdělávání široké veřejnosti – kurzy a rekvalifikační vzdělávací programy konzultační činnost – konzultace a poradenství v oblasti urgentní medicíny, bezpečnosti a krizového řízení

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

SKYCLEAN s.r.o.

Provádíme úklidové práce - úklid komerčních, průmyslových i bytových prostor, prodej čistících prostředků. Dále nabízíme ostrahu osob, majetku, budov,

Agentura PANCÉŘ s.r.o.

Specializujeme se na ostrahu a ochranu osob a majetku. Nabízíme služby v oblasti facility managementu. Komplexní správa nemovitostí,energetický management budov. Komplexní služby požární ochrany a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a ochrany životního prostředí.Revize elektroinstalace,elektrospotřebičů,plynových nádob, tlakových nádob, zdvihacích zařízení a routerů. Služby po celé ČR. Zajišťujeme náhradní plnění povinnosti zaměstnávat osoby se zdravotním postižením.

SAFEA IVS s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oboru bezpečnosti práce a požární ochrany, školení BOZP a PO. Nabízíme činnost koordinátora BOZP na staveništi,osoby odborně způsobilé v prevenci rizik, OZO PO.

JCA s.r.o.

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci a požární ochrana. Provedení auditu BOZP a PO. Stavební práce

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.