HAKR BETA s.r.o.

Roháče z Dubé 550/15 , České Budějovice - České Budějovice 6 37001
České Budějovice , Jihočeský kraj

Truhlářství HAKR BETA bylo založeno roku 1991 tehdejšími zaměstnanci truhlárny Jihočeského divadla. Vedle stavby a tvorby divadelních kulis a rekvizit se již 25 let věnuje výrobě kuchyňských linek, interiérového a zahradního nábytku, sedacích souprav, oken, dveří, pergol, a dalších výrobků z masivu, lamina i dýhovaného materiálu, včetně renovací historického nábytku. K dispozici máme vlastní kondenzační sušárnu, můžeme připravit projekty z vašeho vlastního čerstvého řeziva již za pár týdnů! Nejvyšší kvalita materiálu i provedení je u nás standardem, naši pracovníci mají dohromady více než 80 let zkušeností se zpracováním a obráběním dřeva, návrhem dřevěných výrobků a designem bytových a zahradních konstrukcí a doplňků. Dlouhodobě spolupracujeme s architekty a designovými studii. Využijte skrze nás jejich znalost moderních trendů v designu nábytku a nechte si navrhnout a udělat nábytek podle poslední módy v nadčasové kvalitě.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

READY INTERIER s.r.o.

Zabýváme se předkládáním individuálních řešení v oblasti vybavování kancelářských, bytových a ostatních interiérů. Svou nápaditostí, individuálním přístupem, kvalitou a cenou jsme dostupní každému zákazníkovi. V rámci předkládaného řešení dodáváme kancelářský, bytový, hotelový a atypický nábytek a služby s tímto spojené. Naši zaměstnanci jsou připraveni Vám poskytnout maximální servis a přizpůsobit se Vašim představám o podobě Vašeho interiéru.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.