Štefan Kuska

Neurazy 75 , Neurazy 33555
Plzeň-jih , Plzeňský kraj

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

KUNCBUILDING s.r.o.

Veškeré stavební práce.

Zdeněk Pavlíček

Vladimír Tkáč

Firma dělá zednickou práci a dělá kamenný koberec.

SADROM s.r.o.

Přírodní, ekologicke omítky a stěrky ze sádrovce. Sádrové omítky a stěrky mají prakticky neomezené použití při různých rekonstrukcích, finálních úpravách povrchů, při dokončovacích pracech ve všech typech interiérů. Široká nabídka a především výhody použití umožňují v maximální míře uspokojit i ty nejnáročnější požadavky a představy. Sádrové omítky a stěrky se mohou použít na všech pevných podkladech od sklepa až po půdu.

Robert Růžek

Strojní omítky vnitřní a vnější.

Zdeněk Štefek

KOTestav s.r.o.

Zednické práce.

FLOOR KOMPLET s.r.o.

Zalévání podlahového topení, samonivelační cementové a anhydritové potěry, leštěné a hlazené betony, pancéřové podlahy do garáží, pergol a teras, betonáž základových desek, nivelační stěrky, pokládka izolací, broušení a penetrace podlah, poradenství.

Martin Šnajdr

Naše firma provádí veškeré sádrokartonářské práce včetně izolace (podhledy, šikminy, příčky ...), dále provádíme i podlahové práce - koberce, lina, plovoucí podlahy, nasypové podlahy v podkroví apod.

SAIS Brno, spol. s r.o.

Provádíme stavby, rekonstrukce či fasády a pokládáme obklady i dlažbu.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.