POLYART CHADIMA JAROSLAV

Klučenice - Kamenice 9 , Krásná Hora nad Vltavou 26256
Praha - hl. město , Praha a okolí

Ateliér Polyart nabízí autorské nástěnné dekorace a malby do dětských pokojů, škol, heren, zdravotní zařízení atd. Dále nabízíme autorské dětské stavebnice, paravány a služby v oboru reklamní grafik a ilustrace. Poslední dobou se specializujeme na komplexní služby pro mateřské školy a ZŠ.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Creative Dreamers Production s.r.o.

Nabízíme živé přenosy, fotografické služby, natáčení a tvorbu videí, grafické služby, pořádání akcí či tvorbu veletržních systémů na zakázku! Jsme produkční tým, který si jde za svým snem. Za snem o práci, která je vidět, která baví a to ne jen nás, ale každého, kdo ji vidí. Jsme kreativci se smyslem pro detail a máme spoustu zkušeností na to, abychom Váš sen proměnili v něco co Vás bude bavit. Neváhejte nás nezávazně kontaktovat pro více informací.

JUST BUSINESS s.r.o.

Náš rozsah výroby zahrnuje velkoplošný i malonákladový tisk. Používáme kompletní technologii tisku jako ofset, knihtisk, digitální tisk, sítotisk, rotační sítotisk, transferový tisk, flockový transferový tisk, výšivky.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.