Tryscolor, s.r.o.

1243 , Dětmarovice 73571
Karviná , Moravskoslezský kraj

Vážení obchodní přátelé, dovolte nám, abychom Vám nabídli služby firmy Tryscolor, s.r.o. v oboru elektro. Máme bohaté dlouholeté zkušenosti v oboru nátěrů, lešenářství a tryskání (firmy Čašenka a Colormont) a nyní jsme rozšířili pole působnosti i na práce elektro. Naše firma nabízí základní instalace rozvodů, zapojování světelných, zásuvkových okruhů, instalace a zapojení čidel a zapojování rozvaděčů, vše samozřejmě včetně revizí. Naši pracovníci disponují vyhláškou 50/1978 Sb. paragraf 5, 6, 8 a 9, pro instalace, zapojovací práce elektro a revize. Naše práce mimo jiné: zapojování elektroinstalací v pražském kancelářském komplexu Argentinská hvězda, kompletní rozvody a instalace na střední škole v Jílovém u Prahy, kabelové rozvody a zapojování do rozvodných skříní v areálu Třineckých železáren, elektropráce v tunelu Lysůvky Frýdek Místek, revizní činnosti pro stravovací společnost v areálu Arcellor Mittal Ostrava a instalační a rozvodné práce v rodinných domech a bytech. Těšíme se na úspěšnou spolupráci.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Zdeněk Černý

Provádím odborné revize elektro a zároveň provozuji masážní salon: Naší specializací je klasická rekondiční masáž, masáž nahřátými lávovými kameny a baňková masáž. Veškeré tyto masáže provádí specializovaný masér s dlouholetou praxí p. Zdeněk Černý Více zde: http://masazni-salon-zdenda.webnode.cz/

OES s.r.o.

Provedeme technické práce, realizaci silových elektroinstalací a osvětlovací techniky průmyslového i bytového charakteru. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací a tepelných čerpadel. Zrealizujeme požární signalizaci ( EPS),zabezpečovací systémy (EZS),digitální i analogové vstupní audio a video systémy. Provedeme dodávku instalaci solárních teplovodních i fotovoltalických panelů, zajistíme i zapojíme požadované spotřebiče. Dodáváme světelné zdroje a svítidla.

Filip Hajný

Provádíme elektroinstalace bytových i nebytových prostor. Zařídíme vše od elektroměru po revizi.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.