Mgr. Jaroslav Hlaváč

Náměstí Komenského 203 , Brandýs nad Orlicí 56112
Ústí nad Orlicí , Pardubický kraj

Stavebnictví: stavební práce, rekonstrukce, demolice, tesařské a pokrývačské práce, obklady a dlažby, zámkové dlažby, betonové konstrukce, zateplování, stavby na klíč, elektroinstalace, ZTI a TZB. Technická příprava staveb: rozpočtování, stavební část, elektro + projekce, zti, tzb + projekce, kompletní příprava a podání pro výběrová řízení, komunikace s dotčenými orgány pro povolení a dotace. Elektroinstalace: generální dodávky a subdodávky, silnoproudá a slaboproudá elekroin., montáže hromosvodů, výroba rozvaděčů, dodávka a montáže okapového, podlahového topení, centrální vysavače, síťová kabeláž pro rozvod IT sítí, montáž a dodávka, síťování, servery, swiche, instalace antén WiFi, EZS, EPS, MaR - zabezpečovací systémy, dodávka a montáže ozvučovací a docházkové sys., dodávka a montáže osvětlení, výpočet osvětlení dle ČSN, veškeré ele. revize a přípojky NN, zajišťování geodetických prací, týká se i stavebnictví. Truhlářská výroba: samonosná dřevěná schodiště, obklad schodišť, vestavěné skříně, stavební řezivo, kuchyňské linky na míru, obložkové zárubně, nábytek masiv na zakázku, kancelářský nábytek, záklopy, krovy, stropy, podbíjení, veškeré opravy a renovace obložení podhledů atd. Truhlářská výroba: dřevěná.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

JJPE - Elektro s.r.o.

Opravy a rekonstrukce stávajících elektroinstalací. Bytové a průmyslové elektroinstalace do 1000V tř. A+B. Elektroinstalace slaboproud a silnoproud. Zasíťování datových kabelů, konfigurace síťových prvků, rozmístění a nastavení Wi-Fi adaptérů.

Pvkp stavební, s.r.o.

Prioritním předmětem podnikání je provádění staveb, výstavba inženýrských sítí a technologických celků s tím souvisejících, montážní práce předizolovaných horkovodních a parovodních systémů jak z klasických ocelových tak i ze skloepoxidolaminátových potrubí. Společnost se dále zabývá prováděním veškerých prací HSV a PSV, s tím že je důraz kladen na provádění veškerých prací vlastní kapacitou. Plynofikace, vodovody, kanalizace, parovody.

SV - Elektro, s.r.o.

Společnost založena roku 1992, činnost převážně v Moravskoslezském kraji, zabývá se elektroinstalacemi do 1000V, montáží hromosvodů a revizemi elektroinstalace. elektroinstalace- elektromontážní práce

Truhlářství Karel Doležal

Vyrábíme sedací nábytek na zakázku, tvarové a ohýbané překližky, židle, stoly a křesla. nábytek pro divadla a kina

Dmytro Oleksiuk

Firma působí ve stavebnictví.

Jaroslav Zámorský

Zajišťujeme kompletní stavební práce, výstavby nízkoenergetických i pasivních domů na klíč včetně rekonstrukce, opravy interiérů a přípravu pozemků. Opravujeme zdi, fasády, střechy a zateplujeme. Provádíme rekonstrukce podlah, stropů i schodišť, sanace suterénů a obytná podkroví.

ALKAMONT

Montujeme a opravujeme alarmy, kamerové systémy,elektroinstalace, inteligentní domy. Naše služby jsou prováděny rychle a kvalitně.

JOHANA.MK s.r.o.

Jsme personální agentura zajištující kvalitní a prověřené pracovníky do všech profesí dělnických a střední management, odborné profesní zaměření. Naše stavební firma - divize agentury - JOHANA-STAV nabízí práce stavební, výkopové práce a další vč. projektování a stavebního povolení.

S.F.C. Rekonstrukce a Montáže, s.r.o.

Firma se zabývá stavební činností. Od jednoduchých rekonstrukcí interiérů a exteriérů až po kompletní výstavbu domů na klíč včetně služeb a připojení elektřiny vody topení a plynu.

SYTYS.cz s.r.o.

Realizujeme výstavbu a rekonstrukci silnic,parkovišť,chodníků a dalších zpevněných ploch, cyklostezek,polních a lesních cest,zemní práce a terénní úpravy revitalizace městských parků, ulic, náměstí.Výstavba, rekonstrukce vodovodních a kanalizačních sítí měst a obcí vč. přípojek, protipovodňová opatření, hydrotechnické stavby, úprava koryt vodních toků provádění betonových monolitických konstrukcí, inženýrských objektů, zdí a retenčních nádrží, pozemní stavitelství – občanské a průmyslové stavby

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.