BAGRISTE s.r.o.

Pod Hůrou 386 , Přerov Nad Labem 28916
Praha-východ , Středočeský kraj

Autodoprava, bagry, nakladače a prodej stav. materiálu (písek, štěrk, štípaný kámen, beton, kačírek), demolice a bourací práce, odvoz a likvidace suti, pokládání zámkové a vymývané dlažby, zakládání staveb, zemní a výkopové práce, další naše činnosti: bazény - osazování, terénní úpravy zahrad a hřišť, zemní kolektory pro tepelná čerpadla. Osazování a výstavba solárních a fotovoltaických elektráren. Hybridní a ostrovní systémy s bateriovým uložištěm. Vyřídíme dotaci.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Miloslav Jokl

Zabýváme se nákladní dopravou, provádíme zemní a výkopové práce.

POZKOM s.r.o.

Hlavním předmětem naší činnosti jsou opravy a rekonstrukce asfaltových vozovek a chodníků. Provádíme celoplošné pokládky asfaltových koberců finišerem, opravy výtluků asfaltovými směsmi a emulzemi a další práce, které souvisejí s opravami pozemních komunikací.

Zemní a dopravní stavby Hrdý Milan, s.r.o.

Provádíme demolice, stavební práce, inženýrské sítě, recyklace - stavebních odpadů, strojní zemní práce, práce s autojeřábem.

Topenáři Vysočina.cz

Nabízíme Vám komplexní topenářské a instalatérské služby. Dodání a montáž plynových kotlů, tepelných čerpadel, solárních systémů, automatických kotlů na tuhá paliva, kotlů na tuhá paliva s ručním přikládáním. Uvedení do provozu a servisní služby. Kotlíkové dotace - vyřízení a realizace.

Pavel Urbánek

Pokládáme dlažbu a obklady v interiérech i exteriérech. Zabýváme se realizacemi klasických kamenných a zámkových dlažeb či keramických obkladů. Zajišťujeme realizace zděných, dřevěných či montovaných staveb. Dodáváme a montujeme okna i dveře.

Marek Puška

Naší hlavní činností jsou zednické práce všeho druhu. Obklady, rekonstrukce, hrubé stavby, výkopové a zemní práce, zámková dlažba, fasády, zateplování, sádrokartony aj...

Milan Billý

Provádíme veškeré zednické práce, štuky,omítky,malování,lepidlo s perlinkou, fasády, obklady,dlažbu,bourací práce,výkopové práce,zámkové dlažby,obrubníky,plot, ztracené bednění

Vít Jakubíček

Kompletní stavební práce, rekonstrukce, přestavby,

Milan Tököli

Realizace fasád, zednických prací,pokládka zámkové dlažby,zemní a výkopové práce

Dmytro Oleksiuk

Firma působí ve stavebnictví.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.