Yager Group s.r.o.

Ostrovského 253/3 , Praha 5 - Smíchov 15000
Praha - hl. město , Praha a okolí

Rekonstrukce bytů na klíč Praha, rekonstrukce koupely Praha, rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce domů na klíč Praha, rekonstrukce panelového bytu, zateplatení fasády, zateplení stropů, zateplení střechy, zateplení půdy, poklád podlahy, plovoucí podlahy, laminátové podlahy, dřevěné podlahy, střechy na klíč, plechové střechy, hromosvody, revize komínů, revize plynu, revize elektro, revize kotlů, topení plyne, topení voda, tepení levně, elektrické topení, elektroinstalace, odvoz suti Praha, odvoz odpadu Praha, likvidance odpadu Praha, vyklížení bytů Praha, kuchyně na míru Praha, kuchyně na míru levně, obklady do kuchyně, rustikální kuchyně, moderní kuchyně, výroba kuchyní, výroba kuchyňských linek, rohové kuchyně. Reality Praha - prodej realit, prodej bytů Praha, prodej domu Praha, pronájem bytu Praha, pronájem domu Praha, pronájem pozemku Praha, prodej pozemku, výměna bytů, realitní kancelář Praha, realitní makléř Praha, stěhování Praha, stěhování levně, americká hypotéka, hypotéka - kalkulačka, hypotéka s nejnižší sazbou na trhu, top hypotéka, hypotéka s garancí, úvěry a půjčky fizickým osobám, úvěry a půjčky právnických osobám, stavební spotření, úvěry ze stavebního spoření.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Lesostavby Třeboň a.s.

Mezi hlavní náplně naší společnosti Lesostavby Třeboň a.s. patří: výstavba komunikací – od lesních cest až k silnicím, náročné ekologické stavby – revitalizace vodních toků, vodohospodářské stavby – výstavbu a rekonstrukce rybníků, vodních toků, čistíren odpadních vod, vodovodů a kanalizace bytová výstavba

Pavel Urbánek

Pokládáme dlažbu a obklady v interiérech i exteriérech. Zabýváme se realizacemi klasických kamenných a zámkových dlažeb či keramických obkladů. Zajišťujeme realizace zděných, dřevěných či montovaných staveb. Dodáváme a montujeme okna i dveře.

Yevheniy Horobchuk

Nabízíme komplexní stavební práce a projekční práce. Rodinný dům na klíč.

Sympec, poctivé řemeslo s.r.o.

Jsme firma specializující se na tvorbu moderních a útulných prostor pro práci i bydlení. Zaměřujeme se na dodávku a montáž elektroinstalace a elektronických zařízení, LED osvětlení, produktů ze sádrokartonu, jako jsou podhledy, příčky a světelné podhledy.

ANARKADA s.r.o.

Firma dělá veškerou stavební činnost.

Viliam Mészáros - ZEMNÍ PRÁCE

Realizuji veškeré zemní a výkopové práce, demolice i s odvozem suti. Dále se zaměřuji na výstavbu rodinných domů na klíč. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat na tel.: 731889423

PELLAMONT s.r.o.

Naše firma se zabývá realizováním technického zařízení budov, rekonstrukcemi stávajících objektů a zajišťováním zámečnických prací. Zámečnictví kovovýroba, ocelové dveře a okna, dodávka a montáž.

REALITY PRORADOST Lenka Hladíková

Realitní makléřka. Zajistím Vám bez starostí rychlý prodej či pronájem Vašich bytů a domů. Nabízím i poradenství. Profesionální a přátelský servis.

Jiří Hnaťuk

Zabýváme stavební činností, specializujeme se na montáže suchých staveb. Dále se zabýváme i přestavbou bytových jader a úpravou interiérů. Dokážeme zrealizovat kompletní rekonstrukci bytů i rodinných domů. Upřednostňujeme přímé zadavatele. Ručíme za kvalitu odvedené práce.

alfa zeta czech s.r.o.

Stavíme pro Vás rodinné domy, byty, rekreační objekty, restaurace, hotely... , realizujeme zděná bytová jádra, rekonstrukce elektroinstalace, nová okna, podlahy..., zateplování objektů, parcelace pozemků, zasíťování pozemků, úprava pozemků

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.