Comsys CZ, s.r.o.

Jaselská 1 , Přerov I 75002
Přerov , Olomoucký kraj

Elektromontážní práce, slaboproudé vybavení a montáže, kamerové a zabezpečovací systémy, počítačové sítě, montáže rozvodů TV a satelitní.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Elektrorevize s.r.o.

Specializujeme se na revize elektro.

Pavel Olič

Provádím elektromontáže na klíč. Zajišťuji zapojení elektrických spotřebičů, revizi rozvodů elektřiny i zpracování elektrodokumentace. Elektroinstalace zajišťuji v rodinných domech, bytech a provádím také údržbu nebytových prostor a veřejného osvětlení. Provádím zapojení i demontáže elektrických zásuvek, montáže hromosvodů i instalace osvětlení. Nabízím prodej, montáž, servis veškerých čerpadel do jímek, vysokotlakých jímek, čerpadel do studny i zahradních čerpadel.

ALKAMONT

Montujeme a opravujeme alarmy, kamerové systémy,elektroinstalace, inteligentní domy. Naše služby jsou prováděny rychle a kvalitně.

ŠTORKÁN LUBOŠ-ELPOŠ

Pronájem montážních plošin dovýšky 42 metrů, elktromontáže do 1000 V, veřejná osvětlení, montáž a údržba, montáž hromosvodů, montáž vánoční výzdoby, výškové práce: rizikové kácení stromů, prořezávky, drobné opravy střech, nátěry konstrukcí, čistění okapů, montáž reklamních plachet a světelné reklamy Pohotovostní služba 24 hodin/7dní

Michal Krasl

Revize elektro bez omezení napětí v objektech tř.A a B, revize elektro ve zdravotnictví, revize el.spotřebičů, el.nářadí a zdravotní techniky, revize hromosvodů, elektroinstalace, školení z vyhl.50/sb78.

S.F.C. Rekonstrukce a Montáže, s.r.o.

Firma se zabývá stavební činností. Od jednoduchých rekonstrukcí interiérů a exteriérů až po kompletní výstavbu domů na klíč včetně služeb a připojení elektřiny vody topení a plynu.

Jan Kaplan

Nabízíme kompletní elektroinstalační a elektromontážní práce jak v oblasti silnoproudu tak i slaboproudu. Domácí a průmyslové elektroinstalace. Rozvody datových linek. Kompletní rozvody eletřiny, kamerové systémy, elektronické zabezpečovací systémy, rekonstrukce starých elektroinstalací atd.

Luděk Hučík

Provádím revize elektrických instalací, hromosvodů, spotřebičů a ostatních zařízení, elektromontáže, montáže hromosvodů, rozšiřování proudookruhů. Výroba, opravy a montáž vyhrazených elektrických zařízení, včetně drobných elektrorozvodů.

Dmytro Zinkovskyy

Firma dělá elektrikářské práce a elektro montážní práce.

Elektropráce Spáčil, s.r.o.

Provádění elektroprací na klíč. Rekonstrukce elektroinstalací bytových i nebytových objektů. Montáže protipožárních a přístupových systémů.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.