WELLE - ing. Kaláb, s.r.o.

Za vodojemem 622/22 , Brno - Bosonohy 64200
Brno-město , Jihomoravský kraj

Pondělí 09:00 - 19:00
Úterý 09:00 - 19:00
Středa 09:00 - 19:00
Čtvrtek 09:00 - 19:00
Pátek po telefonické dohodě
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Dovolte, abychom Vám představili naši společnost Welle - Ing. Kaláb, s.r.o., která vznikla v r. 1992. Jsme český výrobce kuchyní a vestavěných skříní a specialisté na renovace dveří a zárubní s dlouholetou tradicí a za tuto dobu máme za sebou spoustu spokojených zákazníků, kteří se k nám vrací a doporučují nás svým známým. Jsme firma „rodinného typu“, kde na prvním místě je vždy spokojený zákazník. Na veškerou činnost naší firmy poskytujeme bezplatnou, poradenskou činnost formou návštěvy našeho technika u Vás doma, který Vám odborně poradí, ukáže vzorky materiálů a případně vyhotoví cenovou nabídku zdarma. V případě renovace dveří a zárubní nebo kuchyňské linky uvidí původní a může posoudit co by se mohlo změnit. Sami jistě oceníte, že si můžete vybrat v klidu doma a přímo ke stávajícímu nábytku přiložit vzorník nabízených odstínů. Přímo u Vás v bytě získá technik větší přehled o prostoru a požadavcích na výrobu nové kuchyně nebo vestavěné skříně. Naše hlavní činnosti: - výroba nových kuchyní - výroba vestavěných skříní - renovace dveří a zárubní - renovace kuchyňských linek - pokládka plovoucích podlah.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Altryss, s.r.o.

Zaměření firmy je realizace interiérů. Hlavní zaměřením realizace zakázek jsou drobné i velké investiční akce. Realizujeme dřevěné podlahy všech typů konstrukcí a také podlahy renovujeme a to včetně historických. Pokládáme linolea, PVC a koberce. Provádíme podlahy sportovišť a průmyslových objektů. Pro všechny typy podlah provádíme přípravu a případnou sanaci podkladů a to i včetně frézování. Dodáváme Dřevěné konstrukce do interiérů a exteriérů, ploty, dělící stěny, pergoly a obklady stěn.

Oldřich Myška

Provádění truhlářských,tesařských a pilařských prací. Výroba dveří, oken, schodišť, plotů, nábytku na míru, pergol, altánů a střech.

ABC Harmanček, s. r. o.

Truhlářské práce - výroba nábytku na zakázku i s montáží: kuchyně, skříně, interiéry, stavební práce: výkopové práce a stavby RD na klíč

Rudolf Kinzl

Nabízíme zednické práce, tesařské práce, stěhování, výrobu nábytku na zakázku, realizaci střech.

Truhlářství Škrdla Michael

Všestranná truhlářská výroba na zakázku. Výroba z masivu, dýhovaných desek, LTD a ostatních truhlářských a nábytkových materiálů. Kompletní vybavení interiéru-podlahy, obložení stěn a stropů, schody, stole-stolky,kuchyně, nábytek, postele, eurookna, dveře, obložky, stěny, plovoucí podlahy. Pergole, zahradní nábytek, zimní zahrady, garážová stání, ploty, doplňky.

Karel Lacina

Nabízíme výrobu, prodej, montáž a servis vjezdových bran, sekčních garážových vrat, rolovacích vrat, předokenních rolet a mříží. Výrobu, prodej, montáž automatických závor, výsuvných sloupků. Parkovací systémy.

Truhlářství Karel Doležal

Vyrábíme sedací nábytek na zakázku, tvarové a ohýbané překližky, židle, stoly a křesla. nábytek pro divadla a kina

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.