Hanna Malgorzata Machová

Kosmonautů 155 , Děčín - Děčín I 40502
Děčín , Ústecký kraj

Návrhy, zakázková výroba, prodej kuchyní, skříňových vestaveb, včetně ostatního interiérového nábytku, převážně do bytů, hotelů a kanceláří. Samostatný prodej kuchyňských dvířek MDF(folie) a lakovaných v odstínech RAL a KUPSA, dále vchodových, vnitřních dveří a vrat z masivu (na míru). Kamenické výrobky z pískovce, mramoru, žuly, kamnářské speciální materiály akumulační a izolační, různé druhy kachlů ve 130 barevných glazurách od různých výrobců. Návrhy a opravy stávajících krbů a kamen, obestavbami teplovzdušných, teplovodních krbových a kamnových vložek, pecí na chleba a pizzu, úpravou komínu s následnou revizí.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Jan Černý

Truhlářské práce, výroba na zakázku, postele, vestavěné skříně, kuchyňské linky, stoly a židle, vchodové a interierové dveře, kancelářský nábytek, montáž a demontáž nábytku,pergoly,dřevěné ploty,designový nábytek, špaletová okna, veškeré truhlářské práce.

Jaroslav Malý - INNA

výroba zakázkového nábytku na míru

Jiří Májek

Jsme tu pro vás aby jsme proměnily vaše sny v nový domov .

AJAX CZ s.r.o.

Nabízíme Vám školní nábytek, který je bezpečný, kvalitní a za příznivou cenu. Vybavujeme základní školy, školní družiny a speciální školy, ale i střední a vysoké školy. Katedry a čalouněné židle jsou nedílnou součástí našich dodávek. Náš nábytek pro školy zahrnuje i nábytek pro šatny, jídelny, chodby a kuchyňky. Vybavíme Vám Vaši kancelář, kabinet či sborovnu kvalitním kancelářským nábytkem a to od návrhu až po montáž.

READY INTERIER s.r.o.

Zabýváme se předkládáním individuálních řešení v oblasti vybavování kancelářských, bytových a ostatních interiérů. Svou nápaditostí, individuálním přístupem, kvalitou a cenou jsme dostupní každému zákazníkovi. V rámci předkládaného řešení dodáváme kancelářský, bytový, hotelový a atypický nábytek a služby s tímto spojené. Naši zaměstnanci jsou připraveni Vám poskytnout maximální servis a přizpůsobit se Vašim představám o podobě Vašeho interiéru.

PURTEX s.r.o.

Výroba a prodej matrací, postelí z masivu, čalouněných postelí Boxspring, roštů, anatomických polštářů, ložních souprav a PUR desek různých rozměrů.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.