Střechy Břeclav

Nádražní 99 , Břeclav 69144
Břeclav , Jihomoravský kraj

- střechy Realizace střech i celé stavby - realizujeme především střechy nové, ale i generální opravy střech. Klempířské práce - zhotovíme a montujeme všechny klempířské prvky střechy. Pokrývačské práce - montujeme všechny typy střešní krytiny dostupné na trhu, střešní doplňky a veškeré příslušenství. Tesařské práce - hotovíme pergoly, garáže, střešní konstrukce, bednění, chemicky moříme vazby. Izolatérské práce - zateplujeme rodinné domy, půdní vestavby, střechy, garáže. Montáž střešních oken a výlezů - montujeme střešní okna a výlezy od nejkvalitnějších výrobců na trhu. Výškové práce - provádíme všechny druhy výškových prací pomocí horolezecké techniky. Poradenská činnost - rádi za Vámi přijedeme a odborně posoudíme stav Vaší střechy, stavby, projektu. Cenové rozpočty - stanovíme Vám cenu Vaší střechy podle podkladů, které nám předložíte. Kompletní dodávky materiálů - dopravu všech materiálů potřebných k realizaci stavby zajišťujeme vlastní dopravou, popřípadě s pomocí našich smluvních partnerů.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Petr Horák

Hledáte poctivého zedníka? Rekonstruujete nebo zateplujete? Odvádíme odborně a kvalitně veškeré stavební a sádrokartonářské práce s praxí více jak 35 let. Nabízíme pomoc při rekonstrukci bytu či domu, začišťovací práce po výměně oken a dveří. Provádíme zateplení fasád s využitím dotací Nová zelená úsporám. Pomůžeme Vám také s obkládáním kuchyňských koutů, koupelen, toalet apod. Dbáme na dodržení domluvených termínů. Zavolejte a ušetřete si čas i námahu! Svou působnost zaměřujeme především na Bzenecko a celý Hodonínský okres.

ReOp MVS s.r.o.

Stavební firmy - interierové přestavby a rekonstrukce

Stavba-Jonáš s.r.o

Naše firma se zabyva rekonstrukci a vystavbou rodinnych domu tesařskych, pokryvačskych praci.Rekonstrukci bytovych jader,vnitřni instalaci elektro,instalaterské,sadrokartonařské obkladačské prace omítek malby atd. fasady zamkové dlažby,odvoz suti kontejnerovou Avii nakladání suti+hliny kolovy nakladač JCB 160

Stavební práce Kohoutek s.r.o.

Hrubé stavby rodinných domů, rodinné domy na klíč, rekonstrukce budov včetně demolicí, dlažby a obklady včetně zámkových, sádrokartony a minerální podhledy, stavby průmyslové (zásobníky plynu, kotelny, sklady výbušnin atd.), stavby občanské (čekárny, dětská hřiště, koupaliště atd.) , malby a nátěry, izolace plochých střech, ploty a oplocení - zámečnické práce, bytová jádra (již od 70 000 Kč možnost splátkového kalendáře), krovy a tesařské konstrukce, dodávka a montáž PVC oken a dveří, veškeré ZTI (voda, plyn, elektro), půjčovna lešení a nářadí.

VaN CL s.r.o.

Oleksandr Atamanchuk

Stavební práce.

LANE-VEŠKERÁ STAVEBNÍ ČINNOST

Komplexní služby nabízené firmou Ladislav Neubauer zahrnují rekonstrukce bytů a bytových jader, malířské, zednické a lakýrnické práce, obkladačské práce, úpravy interiérů, pokládku podlah, bourací práce, zajištění stavebního povolení a další.

Miroslav Vintrlík

Dobrý den, nabízím služby ve stavebnictví od rekonstrukcí koupelen, bytových jader po rekonstrukci a vystavbu rodinných domů dle vašich představ. Spolupracuji i s řemeslíkama z jinných odvětví (instalaterské, elektrikářské, podlahářské, malířské, atd. práce) Provádíme také realizaci zakázek na klíč, jen si vyberete co chcete a kde a my se postaráme o vše ostatní.

Novadus s.r.o.

Stavba vodovodů, kanalizací, čistíren odpadních vod, úpravení vody, inženýrských sítí zemní práce. Kamerový systém. Tlakové zkoušky vodovodních řadů. Zkoušky těsnosti kanalizace vzduchem. Doprava a mechanizace. Projekce, sanace betonových konstrukcí, protlaky do 150mm, stavební dozor, provozování vodovodů a kanalizací. Stavba jímek, rekonstrukce inženýrských sítí, stavba lyžařských vleků a lanovek, rekonstrukce ČOV a odbahňování rybníků.

Izolace Grey s.r.o.

Provádění povlakových izolací střešních plášťů na klíč, spodní izolace proti vodě, radonu, posuzování, navrhování řešení při zatékání do objektů.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.