Střechy Břeclav

Nádražní 99 , Břeclav 69144
Břeclav , Jihomoravský kraj

- střechy Realizace střech i celé stavby - realizujeme především střechy nové, ale i generální opravy střech. Klempířské práce - zhotovíme a montujeme všechny klempířské prvky střechy. Pokrývačské práce - montujeme všechny typy střešní krytiny dostupné na trhu, střešní doplňky a veškeré příslušenství. Tesařské práce - hotovíme pergoly, garáže, střešní konstrukce, bednění, chemicky moříme vazby. Izolatérské práce - zateplujeme rodinné domy, půdní vestavby, střechy, garáže. Montáž střešních oken a výlezů - montujeme střešní okna a výlezy od nejkvalitnějších výrobců na trhu. Výškové práce - provádíme všechny druhy výškových prací pomocí horolezecké techniky. Poradenská činnost - rádi za Vámi přijedeme a odborně posoudíme stav Vaší střechy, stavby, projektu. Cenové rozpočty - stanovíme Vám cenu Vaší střechy podle podkladů, které nám předložíte. Kompletní dodávky materiálů - dopravu všech materiálů potřebných k realizaci stavby zajišťujeme vlastní dopravou, popřípadě s pomocí našich smluvních partnerů.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

DACHDECKER spol. s r.o.

PROFESIONÁLOVÉ V PRODEJI STŘEŠNÍCH MATERIÁLŮ

Petr Horák

Hledáte poctivého zedníka? Rekonstruujete nebo zateplujete? Odvádíme odborně a kvalitně veškeré stavební a sádrokartonářské práce s praxí více jak 35 let. Nabízíme pomoc při rekonstrukci bytu či domu, začišťovací práce po výměně oken a dveří. Provádíme zateplení fasád s využitím dotací Nová zelená úsporám. Pomůžeme Vám také s obkládáním kuchyňských koutů, koupelen, toalet apod. Dbáme na dodržení domluvených termínů. Zavolejte a ušetřete si čas i námahu! Svou působnost zaměřujeme především na Bzenecko a celý Hodonínský okres.

Pvkp stavební, s.r.o.

Plynofikace, vodovody, kanalizace, parovody. Prioritním předmětem podnikání je provádění staveb, výstavba inženýrských sítí a technologických celků s tím souvisejících, montážní práce předizolovaných horkovodních a parovodních systémů jak z klasických ocelových tak i ze skloepoxidolaminátových potrubí. Společnost se dále zabývá prováděním veškerých prací HSV a PSV, s tím že je důraz kladen na provádění veškerých prací vlastní kapacitou.

SADROM s.r.o.

Přírodní, ekologicke omítky a stěrky ze sádrovce. Sádrové omítky a stěrky mají prakticky neomezené použití při různých rekonstrukcích, finálních úpravách povrchů, při dokončovacích pracech ve všech typech interiérů. Široká nabídka a především výhody použití umožňují v maximální míře uspokojit i ty nejnáročnější požadavky a představy. Sádrové omítky a stěrky se mohou použít na všech pevných podkladech od sklepa až po půdu.

Mironstav s.r.o.

Realizujeme zakázky od 5 do 30 milionu a působíme na Prahu a střední Čechy.

PREJDA ROBERT

zasklení, stínící technika, drobné stavební práce

Opera Universa s.r.o.

Naše firma se zabývá klempířskými a pokrývačskými pracemi včetně střešních a pozemních izolací.Zednické práce,sádrokartonové práce, malování,lakýrničina, drobné zámečnické práce, nátěry, montované haly,výškové práce za pomoci horolezecké techniky.

Zdeněk Coufal

Provádíme rekonsrukce výtahů, rekonstrukce a stavby výtahových šachet, opláštění výtahových šachet, stavební činnost. Sádrokartony, půdní vestavby.

STAVCON s.r.o.

HOLD, s.r.o.

Zabýváme se především výstavbou a úpravou komunikací a chodníků, inženýrských sítí, hřišť, zpevněných ploch a parkovišť, vodotečí, rigolů a příkopových žlabů, terénních úprav a ostatních souvisejících prací. Více informací na webových stránkách.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.