Václav Maněna

Rokitanského 63/24 , Hradec králové 50003
Hradec Králové , Královéhradecký kraj

Zvyšování kompetencí v oblasti informačních a komunikačních technologií, poskytování poradenství a řešení úkolů souvisejících s efektivním využitím informačních a komunikačních technologií zejména na úrovni škol a vzdělávacích institucí, podpora profesního rozvoje s důrazem na pedagogické pracovníky, interní trenéry a lektory dalšího vzdělávání, podpora a rozvoj dalšího vzdělávání pedagogických i nepedagogických pracovníků, poskytování podpory a odborného poradenství při využívání informačních a komunikačních technologií.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Data Protection Delivery Center, s.r.o.

Mnohé firmy investují do IT, aby měly servery, sítě a počítače. Naši zákazníci, ať již velcí či malí, vynakládají prostředky do IT z lepších pohnutek - aby lépe fungoval provoz a obchod, aby v každé situaci byli ochráněni před záškodníky i proti vlastním chybám. Naši zákazníci nechtějí na IT ušetřit, ale vydělat! Svět se technologicky mění a náš tým s ním drží krok. I pro velké výrobce HW a SW jsme seriózním technologickým partnerem s řadou ocenění a certifikací.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.