Jiří Zechovský

Choustníkovo Hradiště 123 , Choustníkovo Hradiště - Choustníkovo Hradiště 54442
Trutnov , Královéhradecký kraj

Služby: Výměna a montáž svítidel, elektrických zásuvek, vypínačů, žárovek Drobné i větší opravy v domácnosti, kanceláři, rodinného domu Sádrování a tmelení děr, trhlin ve stěnách, zdech, příčkách a stropech Drobné instalatérské práce Zednické práce, obkládání Truhlářské a tesařské práce Drobné opravy domácích spotřebičů Zámečnické práce,výměna zámků, zabouchlé dveře od bytu, auta Pokládání – pokládka podlahových krytin – PVC, koberců, plovoucích podlah, obkladů a dlažeb Malování pokojů, natírání, lakování, lepení stropních kazet, tapetování Zastříhávání živého plotu, sekání trávníku, úklid zahrady, přesazování Úklidové práce – mytí oken, žaluzií, schodiště, vytírání, úklid v bytě Zasklívání – od obrazů po dveře a okna Rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelny a WC Sestavení kuchyňské linky, sprchových koutů, nábytku Obkládání kuchyňské linkdy, koupelny, WC Drobné zednické práce, práce se sádrokartonem Montáž garnýže, poliček, regály, pověšení obrazů,upevnění TV na zeď Montáž – demontáž, opravy a úpravy nábytku – kuchyňské linky, skříně, postele, koupelnové skříňky, TV stolky Opravy – výměna vodovodní baterie, WC, umyvadel, oprava WC splachovače, čištění odpadů, výměna těsnění, silikonování spár okolo van a umyvadel Kácení stromů, pořezání a naštípání včetně odvozu. A mnoho dalšího

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Jürgen Hesse

Nabízím komplexní služby v oboru voda - topení – plyn. Dodáváme a servisujeme plynové kotle (Dakon, Hermann, Immergas, Mora), nádrže na PB, kotle na tuhá paliva a krbová kamna. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat na tel.: 603 773 212.

Zdeněk Vokolek

Provádíme rekonstrukce koupelen. Nabízíme zednické, klempířské, pokladačské a obkladačské práce , prodej štěrky a písky,doprava nákladním auto sklápěč AVIA

Topenáři Vysočina.cz

Nabízíme Vám komplexní topenářské a instalatérské služby. Dodání a montáž plynových kotlů, tepelných čerpadel, solárních systémů, automatických kotlů na tuhá paliva, kotlů na tuhá paliva s ručním přikládáním. Uvedení do provozu a servisní služby. Kotlíkové dotace - vyřízení a realizace.

V O L U M A spol. s r.o.

Jsme profesionálové na vodoinstalace, topenářské práce, rozvody plynu a kanalizace.

Sprint M.P. s.r.o.

Provádíme kompletní instalatérské práce, rozvody vody, plynu, odpady, kanalizace, topení, včetně podlahového topení. Děláme zakázky pro Tachov a okolí 60-80km.

Luboš Jelínek

Instalatérské a topenářské práce jsou jednou z mnoha služeb, které nabízíme v celé ČR. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oboru jsme v případě potřeby schopni rychlé reakce. Naši technici jsou vyškoleni, aby při odstraňování závad především minimalizovali již vzniklé škody a zamezili tak dalším újmám na Vašem majetku.

Milan Svobodný

Kompletní instalatérské, topenářské a plynařské práce. Jihočeský kraj.

v2elektro s.r.o.

elektromontáží a montáží technologií. Jsme menší společnost, která je schopna velice pružně reagovat na vzniklé poptávky. Jsme schopni nabízet NONSTOP servis a havarijní službu s nájezdem na místo havárie nejpozději do 24 hod. Naše společnost nabízí možnost dlouhodobé spolupráce na základě servisní, nebo rámcové smlouvy.

Václav Polák

Výstavba, rekonstrukce, fasády, pokrývačské práce, obklady dlažby, zámkové dlažby, instalatérské práce.

Zdeněk Hudeček

Naše firma nabízí volné kapacity na kompletní instalatérské a topenářské práce jako jsou rozvody vody, topení, kanalizace, podlahového topení, montáže kotlů. Dále realizujeme dodání a montáž tepelných čerpadel dle dohody s klientem.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.