Libor Černý, TRUHLÁŘSTVÍ

Kunín 354 , Kunín 74253
Nový Jičín , Moravskoslezský kraj

Výrobním programem je výroba nábytku: kuchyňských linek "na míru“, vestavěných skříní. Také Vám můžeme nabídnout vybavení kancelářských i bytových prostor (obývací pokoje, dětské pokoje, ložnice, předsíně, koupelny ...). Vyrábíme jak celé sestavy bytového nábytku, tak i jednotlivé kusy. Naše firma se zaměřuje i na výrobu: nábytku z masivního dřeva (nábytek, dveře, postele, ...), dále se také zaměřujeme na výrobu pergol, altánků, obložení bazénů, obložení palubkami... ).

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Truhlářství Škrdla Michael

Všestranná truhlářská výroba na zakázku. Výroba z masivu, dýhovaných desek, LTD a ostatních truhlářských a nábytkových materiálů. Kompletní vybavení interiéru-podlahy, obložení stěn a stropů, schody, stole-stolky,kuchyně, nábytek, postele, eurookna, dveře, obložky, stěny, plovoucí podlahy. Pergole, zahradní nábytek, zimní zahrady, garážová stání, ploty, doplňky.

Truhlářství Karel Doležal

Vyrábíme sedací nábytek na zakázku, tvarové a ohýbané překližky, židle, stoly a křesla. nábytek pro divadla a kina

ABC Harmanček, s. r. o.

Truhlářské práce - výroba nábytku na zakázku i s montáží: kuchyně, skříně, interiéry, stavební práce: výkopové práce a stavby RD na klíč

Rudolf Kinzl

Nabízíme zednické práce, tesařské práce, stěhování, výrobu nábytku na zakázku, realizaci střech.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.