Jaromír Mičák

Na Vrchovici 140 , Zlín - Kudlov 76001
Zlín , Zlínský kraj

Výroba design a stylový nábytek, dřevěné regály, nábytek z masivu, dřevěné parapety z masivu, dřevěné schůdky, domácí pracovny a dětské pokoje. Restaurování starožitného nábytku, dveře, okna a schody. Pro Zlín a okolí, pergoly, altány, lávky, můstky.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

si mon kat - tabau market ltd

Výrobky ze dřeva, např. europalety.

Truhlářství Škrdla Michael

Všestranná truhlářská výroba na zakázku. Výroba z masivu, dýhovaných desek, LTD a ostatních truhlářských a nábytkových materiálů. Kompletní vybavení interiéru-podlahy, obložení stěn a stropů, schody, stole-stolky,kuchyně, nábytek, postele, eurookna, dveře, obložky, stěny, plovoucí podlahy. Pergole, zahradní nábytek, zimní zahrady, garážová stání, ploty, doplňky.

Enerfina,s.r.o.

Společnost Enerfina s.r.o. se zabývá rekonstrukcí a renovací interiérů a exteriérů. Naší hlavní činností je obnova a restaurování památkových objektů. Spolupracujeme s vysoce kvalifikovanými restaurátory a pracovniky v uměleckořemeslné výrobě, z nichž většina je držitelem licence ministerstva kultury.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.