Zdeněk Vala

Vendolí 88 , Vendolí 56914
Svitavy , Pardubický kraj

Zabýváme se zejména Obchodní činností například zprostředkováním obchodu a služeb. Zastupuji společnost zabývající se Velkoobchodním prodejem zboží pro Vaši kancelář či firmu. Nabízím školní, kancelářské, hygienické potřeby a obalový materiál za nejnižší ceny. Nákupem sortimentu Kancelářských, školních či hygienických potřeb a obalového materiálu , můžete uskutečnit náhradní plnění ve smyslu §81 odst. 2. písm. b) zákona č. 435/2004 Sb. a výrazně snížit výdaje Vaší firmy. Dále nabízím poradenství v oblasti řízení, logistiky a nákupu, se specializací na průmyslové podniky s převážně strojírenskou výrobou. Realitní činnost, zprostředkování nákupu, prodeje a pronájmu nemovitostí Finanční činnost, zprostředkování půjček, úvěrů a stavebního spoření z bankovního i nebankovního sektoru.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Marie Poštová

Finanční poradenství.

EKOLA group, spol. s r.o.

Poskytujeme měření hluku, lokalizace zdrojů hluku, akustické studie, studie osvětlení a oslunění, návrhy opatření, monitoring, hlukové mapování, GIS, dokumentace, posudky EIA, SEA, služby v územním a stavebním řízení, VVURÚ, biologické průzkumy. Provádíme návrhy a realizace prostorové a stavební akustiky, akreditovaná měření hluku, světla, prachu, vibrací, ovzduší, mikroklima. Dodáváme zvukoměrnou techniku Norsonic, akustickou kameru, hlukový software Cadna A, Cadna SAK, Bastian.

4 TAX consult spol. s r. o.

Firma nabízí vedení daňové evidence, účetnictví a mzdové agendy pro PO i FO, zpracování DPH, kontrolního hlášení a všech dalších typů DP, poskytuje daňové a finanční poradenství a to vše v rámci svých kanceláří v Praze a Ostravě.

Zadávací servis, s.r.o.

Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy.

PRIVALI s.r.o.

Zabývá se realitami, finančním poradenstvím, dělá dotace, hypotéky, úvěry.

ČER - TECH, s.r.o.

Společnost ČER - TECH, s.r.o. se zabývá prodejem, montáží a servisem čerpadel, domácích vodáren, čerpací techniky, plastových a betonových jímek, příslušenství a dalších výrobků. Tlaková kanalizace - čerpadla, ovládací jednotky a vše pro její realizaci včetně montáže a servisu. Prodej a realizace závlahových systémů. Jsme distributorem čerpadel renomovaných výrobců a značek např. Aquacup, Calpeda, ESPA, HCP, NOCCHI, SIGMA, WILO a mnoha dalších.

3MONT CONSTRUCTION s.r.o.

Našich 16 let zkušeností = vaše výhoda. Zabýváme prodejem, montáží a servisem garážových vrat Hörmann, TOORS a 3M. Dále venkovních rolet, markýz, zabezpečovacího systému Jablotron 100 a veškeré stínící techniky. Nabízíme Vám profesionální služby a produkty za velmi přijatelnou cenu. Kladné reference našich zákazníků mluví za vše. Přesvědčte se!

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.