Bee At Work - Veronika Součková

Chodovická 2282/59 , Praha 20 - Horní Počernice 19300
Praha - hl. město , Praha a okolí

Poskytujeme kompletní služby v oblasti asistencí! Jsme mladý dynamický tým, který se Vám ušetří drahocenný čas! Nabízíme Vám například tyto služby: HODINOVÝ ASISTENT- Nemáte nápad nebo spoustu času na zajištění party, hledání dovolené na míru včetně odvozu na letiště, objednání lístků do divadla, do kina nebo rezervaci tenisového kurtu? A nebo jen potřebujete zařídit i malou věc, se kterou si nevíte rady nebo se jí nechcete věnovat? Asistent zařídí vše na co si vzpomenete! HODINOVÝ MANŽEL - Nemáte čas na opravu zásuvky, vrtání tyče na záclony, montování skříně podle nesmyslného návodu nebo nejste až tak zdatní kutilové? Náš hodinový manžel je připraven řešit jakoukoliv opravu v bytě nebo v domě na Vaše zavolání! HODINOVÁ HOSPODYŇKA - Úklid domácnosti, jarní úklid, mytí oken, žehlení, praní, obstarání nákupu, zalévání květin během Vaší dovolené a ani vyřízení drobných pochůzek pro ní není žádný problém! HODINOVÝ IT - Vir v počítači, nefunkční tiskárna, zaplněná paměť, končící antivirový program? nic s čím by si neporadil, aby Vám vše fungovala jak má! Navíc pokud jste dostali počítač jako dárek a nevíte jak tu krabici, která prý všechno umí donutit ke spolupráci, náš IT Vás rád zaškolí, všichni jsme u počítače seděli poprvé!

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Zadávací servis, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby spojené se zadáváním veřejných zakázek, a to jak pro subjekty zadávající veřejné zakázky, tak pro subjekty, které se veřejných zakázek účastní jako dodavatelé.

EKOLA group, spol. s r.o.

Poskytujeme měření hluku, lokalizace zdrojů hluku, akustické studie, studie osvětlení a oslunění, návrhy opatření, monitoring, hlukové mapování, GIS, dokumentace, posudky EIA, SEA, služby v územním a stavebním řízení, VVURÚ, biologické průzkumy. Provádíme návrhy a realizace prostorové a stavební akustiky, akreditovaná měření hluku, světla, prachu, vibrací, ovzduší, mikroklima, Dodáváme zvukoměrnou techniku Norsonic, akustickou kameru, hlukový software Cadna A, Cadna SAK, Bastia

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.