Umělecká agentura.cz, s.r.o.

Masarykovo nábřeží 14 , Praha 1 11000
Praha - hl. město , Praha a okolí

Jsme přední umělecká, produkční a castingová agentura. Nabízíme svým klientům kompletní servis v oblasti kreativní dramaturgie, organizace a realizace zábavných pořadů, promo akcí (eventy, road show), castingů, různých společenských akcí, plesů, rautů apod. Zajišťujeme vystoupení našich předních umělců ze světa showbyznysu a VIP osobností našeho kulturního a společenského života. Z naší internetové databáze umělců ČR společně s Vámi vybereme moderátory, zpěváky, baviče, herce, celebrity, taneční a hudební skupiny, orchestry, kouzelníky, artisty, imitátory a další umělce různých žánrů. Zajišťujeme vystoupení jednotlivých umělců nebo pro klienty na klíč sestavujeme celé komponované pořady. Zajišťujeme exkluzivní mediální a produkční servis pro mistra světa ze Světového poháru bavičů iluzionistu Pavla Kožíška. Jsme provozovatelem Divadla kouzel – Magic Hall v Líbeznicích u Prahy a organizátorem mezinárodního festivalu moderní magie „Velká cena Divadla kouzel“. Zajišťujeme následující kompletní produkční servis: ozvučení a osvětlení pořadů, vnitřní a venkovní ohňostroje, velkoplošnou projekci, karaoke, stavbu pódií, přehlídkových mol a jevištního zázemí, pronájem stanů na párty i velké pořady, show truck, pronájem přenosných prezentačních systémů, catering, módní přehlídky, profesionální kulečníkové exhibice, karikaturisty, realizace castingů, hostesky, pořadatelskou a bezpečnostní službu, výrobu propagačních materiálů, výrobu jevištních kostýmů, výrobu velkoprostorových i náročnějších maskotů, dekorací a rekvizit, tématickou výzdobou interiéru, profesionální natáčení firemních akcí a postprodukci záznamu, fotodokumentaci z akcí, návrhy a výrobu dárkových a reklamních předmětů a dalších souvisejících aktivit.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Creative Dreamers Production s.r.o.

Nabízíme živé přenosy, fotografické služby, natáčení a tvorbu videí, grafické služby, pořádání akcí či tvorbu veletržních systémů na zakázku! Jsme produkční tým, který si jde za svým snem. Za snem o práci, která je vidět, která baví a to ne jen nás, ale každého, kdo ji vidí. Jsme kreativci se smyslem pro detail a máme spoustu zkušeností na to, abychom Váš sen proměnili v něco co Vás bude bavit. Neváhejte nás nezávazně kontaktovat pro více informací.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.