STOPRO servis s.r.o.

Lidická 676 , Židlochovice 66701
Brno-venkov , Jihomoravský kraj

Činnosti společnosti STOPRO servis s.r.o.: - správa a údržba nemovitostí, úklid vnitřních i venkovních prostor, - dodavatel úklidových pomůcek, techniky, čistících prostředků, - účetní poradenství, - dodavatel kvalitních alternativníchch náplní do tiskáren. Pravidelný úklid i jednorázový úklid naše společnost zajišťuje především v Jihomoravském kraji, úklid Brno-město, úklid Brno-venkov, úklid Břeclav, úklid Hodonín, úklid Olomouc, úklid Zlín, úklid Znojmo, úklid Vyškov, aj. Úklid nonstop - 24 hod. denně: Správa a údržba nemovitosti, úklidový servis, úklidová služba, uklízení, úklid prostorů jako jsou obchodní centra, průmyslové haly, administrativní a kancelářské, zdravotnické, úřady státní správy, peněžní ústavy, panelové domy, úklid exteriéry, úklid domácností, čištění interiéru (formou pravidelného, smluvního vztahu či jednorázové činnosti), generální úklid. V oblasti úklidu poskytujeme služby jako např. strojové mytí a leštění podlah, luxování a čištění koberců, úklid po řemeslných pracích, mytí a dezinfekce jídelních a kuchyňských prostorů, mytí a ošetření všech podlah, čištění a dezinfekce sociálního zařízení, apod. V rámci zajištění kompletních služeb pro naše zákazníky nabízíme kompletní sortiment hygienického programu, úklidové čistící prostředky, profesionální úklidové pomůcky. Stále sledujeme nové technologie a nové trendy v oblasti úklidů a úklidové techniky. Díky tomu máme jak spokojené zákazníky tak i zaměstnance. Máme dvě varianty stanovení ceny. Cenu buď (s prioritními požadavky) navrhnete nebo cenu na základě Vaši poptávky navrhne naše firma. V obou případech Vám sestavíme program a organizační postup při úklidu společně s podrobnou specifikací prací. Dále poskytujeme služby v oblasti účetnictví a daňové evidence. Patří sem např. účetní poradenství, vedení, kontrola, mzdy, personalistika, daňové přiznání, zastupování na úřadech. Tyto služby poskytujeme ve formě externí spolupráce. Dovolujeme si Vám také nově nabídnout tonery a náplně do tiskáren, faxů, kopírek, které jsou plně kompatibilní, mají vysokou výtěžnost*, a jsou mnohem levnějším než originální náplně. www.naplnetiskaren.com Poskytujeme záruku jak na naše zboží, tak také na Vaše zařízení. Všechny námi nabízené náplně do tiskáren splňují náročné normy pro originální značkové výrobky. Naší prioritou je poskytovat zákazníkům kvalitní zboží, a proto naše náplně do tiskáren dosahují stejných kvalit, jako značkové produkty od výrobců tiskáren. Nabízíme Vám kvalitní a levné náplně zn. PrintLine. Pro naše zákazníky se snažíme býti důvěryhodným, solidním, a spolehlivým obchodníkem, a proto na naše nabízené zboží PrintLine poskytujeme záruku 24 měsíců a PrintLine také přebírá záruku za tisková zařízení, ve kterých byl námi prodaný spotřební materiál použit.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Pohoda - uklidová a správcovská firma s.r.o.

Zabýváme se malířskými a drobnými zednickými službami v komerčních a správních objektech, v domácnostech. Provádíme komplexní a pravidelné služby na základě písemné smluvní dohody nebo jednorázové služby dle konkrétního požadavku. Použití profesionálních technologií a čistících prostředků, odpovídajících současným požadavkům, je u nás samozřejmostí. Naším prvotním cílem je spolehlivost, odborná péče a ochrana majetku klienta.

Anhelina Oros

Provádíme úklid činžovních a družstevních domů cihlových i panelových, kanceláří a administrativních budov pravidelně i jednorázově. Pečlivost a spolehlivost za dobrou cenu. Zakázky upřednostňujeme z Prahy a okolí.

stavební práce MARKL - Dušan Markl

Provádíme lepenkové střechy, natěračské a malířské práce, fasádní nátěry, zateplení. Stěhovací služby. Výkopové práce, domácí a uklízecí, obkládání koupelen.

ERA STAR s.r.o. - stěhování Praha

Nabízíme profesionální stěhování bytových i nebytových prostor pro firmy i domácnosti v Praze i celé ČR, malování bytů a kanceláří, lakování a úklid po malířích, zajištění mytí oken, vyklízení a montování nábytku, platný ceník služeb na našem webu.

AOZ úklid, s.r.o.

Firma "AOZ úklid, s.r.o." působí úspěšně již od roku 1995 v oblasti úklidových prací prováděných jak pro průmyslový provoz, tak pro firmy i soukromé zákazníky. Novinkou je čištění a odsávání vzduchotechnického potrubí a různých odsávačů nečistot, svařovacích linek, brousících linek, vzduchotechniky rodinných domů atd.

Váš úklid Chomutov s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na úklid společných prostor v panelových a bytových domech.

Tereza Reitšpiesová - Úklidové služby - RT

Úklidové služby - RT Vítejte na stránkách společnosti Úklidové služby - RT Potřebujete-li pomoci s úklidem v oblasti západních Čech, pak jste zde správně. Jsme zaměřeni především na jednorázový, ale i na pravidelný úklid domácností a bytových domů, ale i komerčních prostor jako např.kanceláří, hotelů, obchodů apod. Provádíme čištění koberců, čalounění a interiérů automobilů extrakční metodou. Dále provádíme úklid chodníků, veřejných prostranství a vykonáváme drobné zahradní práce např. sečení trávy, pletí záhonů, hrabání listí a další. Provádíme vyklízení bytových, nebytových a půdních prostor včetně odvozu a likvidace odpadu. Dále myjeme okna, výlohy, zimní zahrady a různé prosklené plochy. Uklízíme novostavby a stavby po rekonstrukcích pro stavební společnosti před předáním investorovi. Myjeme a čistíme i těžce přístupná místa za pomoci horolezecké techniky.

BARKARAMA s.r.o.

Stavební práce.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.