AZ Catering services s.r.o.

U Prazdroje 7 , Plzeň-Východní Předměstí 30497
Plzeň-město , Plzeňský kraj

Firma AZ Catering services s.r.o. za dobu svého působení zajistila na vysoké úrovni již mnoho gastronomických akcí nejen v České republice, ale také v zahraničí. Kolegové z našeho teamu svojí dlouholetou profesní dovedností a velkou fantazií dokázali obohatit již mnoho společenských akcí. Naše firma zajišťuje stravování a veškeré služby s tím spojené jak v Restauraci Na Spilce, která je naší největší provozovnou, ale také v jiných objektech, které si zákazník vybere. Na přání klienta zajistíme konferenční služby, prezentace firem, video projekci, hudební a zábavné programy, plesy, rauty, recepce, bankety, gala večery, garden party, koktejly, pracovní obědy a svatební hostiny.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

ABC AGENTURA s.r.o.

Nabízíme provozování kantýn a jídelen, dovoz obědů a cateringové služby. Zajistíme bankety, koktejly, recepce, rauty, stejně jako pohoštění při poradách, setkáních se zaměstnanci, prezentacích, konferencích, soukromých party a jiných slavnostech. nabízíme klasická česká jídla s knedlíkem, jídla světových kuchyní, bezmasá a racionální jídla, obědové saláty i jídla minutkového typu. Nezapomínáme na trend zdravého životního stylu.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.