Jan Řepa

Dalimilova 579/5 , Praha - Žižkov 13000
Praha - hl. město , Praha a okolí

Nabízíme kompletní zajištění pohoštění včetně nápojů a servisu na Vašem rautu, banketu, slavnostní večeři, firemní akci, Garden - Party či kurzů vaření. - kompletní zajištění květinové výzdoby, jeho dopravu a aranžmá na místě konání akce - fotografickou dokumentaci profesionálem při průběhu akce - prostory ke konání akce - zajištění přepravy věcí či osob na Vaší párty - s organizováním doprovodného programu - zajištění dekorace prostoru na Vaší akci Nechceme Vás pouze chutně provést večerem, ale také Vás co nejvíce pobavit a dodat pocit zážitku, který jak doufáme přetrvá. - live pokrmy - hudební produkci doprovázející program - ochutnávka doutníků - degustace vín - zajištění ohňostrojů s hudebním doprovodem - různá taneční show - možnost pronájmu hracích stolů s croupiery v pražském casinu - party stany - zajištění stolních fotbálků na svatbu či oslavu - barmanská freestyle-show - kuchařská show - dekorace vyřezávaného ovoce a zeleniny - carving při průběhu akce - zmrzlinový bar s cukrářem - salátový bar s kuchařem

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

ABC AGENTURA s.r.o.

Nabízíme provozování kantýn a jídelen, dovoz obědů a cateringové služby. Zajistíme bankety, koktejly, recepce, rauty, stejně jako pohoštění při poradách, setkáních se zaměstnanci, prezentacích, konferencích, soukromých party a jiných slavnostech. nabízíme klasická česká jídla s knedlíkem, jídla světových kuchyní, bezmasá a racionální jídla, obědové saláty i jídla minutkového typu. Nezapomínáme na trend zdravého životního stylu.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.