Renata Sahiti

Frýdlantská 1303/16 , Praha 8 - Kobylisy 18200
Praha - hl. město , Praha a okolí

Pondělí nonstop
Úterý nonstop
Středa nonstop
Čtvrtek nonstop
Pátek nonstop
Sobota nonstop
Neděle nonstop

Nabízíme autobusovou a osobní dopravu klimatizovanými autobusy a luxusními vozy Jaguar XJ8. Ve výbavě našich autobusů je mimo jiné ABS, mikrofon, Tv+Dvd, lednička, klimatizace a vybaveni deLux. Dále nabízíme maximální pohodlí a požitek z jízdy s profesionálními řidiči s mnohaletou praxí. Všechny autobusy jsou vybaveny satelitní navigací. Což zvyšuje efektivnost a spolehlivost naší dopravy. Naše firma si zakládá především na kvalitě námi poskytovaných služeb. Specializujeme se na přepravu škol, mateřských školek a různých institucí na školy v přírodě i výlety. Několikadenní výlety pro různé instituce a školy, transfery, firemní akce. Avšak prioritou je pro nás právě VÁŠ požadavek a proto se na nás nebojte obrátit s čímkoliv. Pošlete nám Váš požadavek a my vám okamžitě pošleme konečnou cenu přepravy.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

VSI STAVBY spol. s r.o.

Provádíme stavební a technický dozor, rozpočtářské práce, projekční práce, stavební a zednické práce, zemní práce pro RD, doprava materiálu. Dopravím Vás na letiště, možno až 7 osob najednou, čas nerozhoduje - Praha - Vídeň - Frankfurt - Frankfurt Haan - Norimberk

DATA AUTOTRANS s.r.o.

Provozujeme dopravní agenturu. Nabízíme přepravu autobusy, mikrobusy, minibusy či automobily. Provádíme osobní přepravu v tuzemsku i v zahraničí, pravidelnou přepravu osob a její koordinaci, svoz dětí do škol či pronájem autobusů s řidičem.

Svatopluk Chytil

Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou dopravu, vozy FIAT DUCATO a VDL BOVA s obsaditelností 8 - 49 - 53 - 59 osob.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.